Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

OK, rozumiem. Poza zasięgami staramy się takie zdania wrzucać, ale nie porównujemy do konkretnych modeli.

Np. klawisz pinpoint w "warzywnych" Tesorakach dostał wyróżnienie, klawiatura ACE także dostała plusa na tle innych Garrettów. To samo sonda BM 950 itd.

Dzięki za uwagi!

:pa

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: Witcher »

Dziwne że nikt nie "zauważył" testów Quattro/Safari które ostatnio były w Odkrywcy...Zaczynam odnosić wrażenie że jestem jedynym użytkownikiem QMP pozostałym w Polsce :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

Ja wiem o co najmniej kilku osobach, którzy przeczytali :)

Pewnie więcej osób by sięgnęło do lektury, gdyby Odkrywca zechciał wykorzystać do informowania o swoim cyklu na swojej stronie internetowej i swoim forum.

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: gawron »

witam fajny ostatni artykol o bounty hunterach, sam mialem kiedys lata temu sharp shootera w starej obudowie. szkoda ze zabraklo testow time rangera i land rangera dawniej flagowych modeli.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

Witam,

szkoda ze zabraklo testow time rangera i land rangera dawniej flagowych modeli


Te modele są zupełnie inaczej zbudowane niż te, które teraz testowaliśmy, więc do jednej rodziny się nie załapały.

Rozważałem zrobienie osobnego artykułu na temat tych dwóch modeli, ale raczej odpuścimy, bo jest wiele innych bardziej znaczących i popularnych wykrywaczy (Time Ranger w ogóle chyba nie był u nas sprzedawany?).

Pewnie o nich wspomnimy przy okazji F75, to ten model wywodzi się z Land i Time Rangerów.

Dzięki za miłe słowa i potwierdzenie, że ktoś czyta nasze artykuły.

:)

W kolejnym numerze chyba Sovereigny będą na tapecie, chociaż mamy już przetestowane także XP-ki.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:(...) chociaż mamy już przetestowane także XP-ki.


DEUSY? :yikes
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

Nie :uhaha
warwick
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: warwick »

ja kupiłem numer odkrywcy z quattro - kupiłem po to żeby sprawdzić czy te moje cewki są coś warte bo o ile wykrywacz nie wiem czy mój to sondy chyba moje :)....

pozdr.warwick
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

Całkiem możliwe, a nawet niemal pewne...

:)

proscan
buskeros
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 1:10 pm

OSŁONA CEWKI

Post autor: buskeros »

Witam
W nawiązaniu do artykułu o BH. Ja używałem osłon do cewki w moim BH SS 2.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

No to gratuluję zapobiegliwości. Do czasu napisania artykułu nie widziałem nikogo z taką osłoną.

:pa

proscan
sir derek
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:27 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: sir derek »

Witcher pisze:Dziwne że nikt nie "zauważył" testów Quattro/Safari które ostatnio były w Odkrywcy...Zaczynam odnosić wrażenie że jestem jedynym użytkownikiem QMP pozostałym w Polsce :D


witam
z uwagi na nieobecność na rodzinnej ziemi nie dostałem numeru z tym tesetm
bardzo proszę Kolego, w telegraficznym skrócie - czy Safari reprezentuje sobą "coś" nowego niż Quattro ??
dzieki za odp.
pozdr
darek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

czy Safari reprezentuje sobą "coś" nowego niż Quattro ??


Poza lepszym wyważeniem moim zdaniem NIC.

:pa

proscan
sir derek
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:27 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: sir derek »

ProScan pisze:
czy Safari reprezentuje sobą "coś" nowego niż Quattro ??


Poza lepszym wyważeniem moim zdaniem NIC.

:pa

proscan


witam
dzięki za konkretną odpowiedz ;)
pozdr
darek
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

Post autor: ProScan »

Poszukuję posiadaczy wykrywaczy Armand, Fisher F2 oraz XP.

Są jacyś na forum?

:pa

proscan
ODPOWIEDZ