1:Czy istnieje możliwość zmiany języka na polski(jak to robi firma na v
2:O co chodzi z podświetlaniem a raczej z kolorem podświetlania???Bo na przykład na stronie minelaba jest podświetlanie w kolorze tak jakby niebieskawe(seledynowe) a na stronie warszawskiego dealera jest kolor tak jak w explorerze SE(zielony)O co więc chodzi?Czy może jest wersja dla europy a dla"jankesów" inna?Jeżeli tak właśnie jest to czy różni się od strony technicznej???Pytanie 2 jest dla mnie bardzo ważne ponieważ mam zamiar zamówić właśnie wykrywacz ze stanów....