witam wszystkich
to mój pierwszy post tutaj
ace 250 mam od niedawna - kupiony właściwie na lato dla zabawy - zaliczone dopiero 3 wypady - garść gwoździ, garnek tzw "żelaźniak" - niestety pusty hihi, ale ja nie o tym
Domowe testy "powietrzne" po prostu doprowadziły mnie do szału - tzn brak regulacji głośności - wprowadziłem od razu modernizację z tego filmiku z you tube + dodatkowe gniazdo słuchawkowe w podłokietniku wykrywacza - oczywiście po podłączeniu słuchawek odłączające głośnik, regulacja działa również na słuchawkach- jak na foto - tylko nie wiem czy uda mi się je zamieścić
więc próba:
oczywiście gniazdo słuchawkowe w tym "kapslu" to mały jack