zacinający się "spust"

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wojtas
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:37 pm

zacinający się "spust"

Post autor: wojtas »

Witam !
W moim whitesie 6000 di pro sl od pewnego czasu co najmniej raz podczas użytkowania sprzętu, zacina się spust (zostaje w pozycji wciśniętej) i trzeba go odblokowywać. Czy wystarczy odkręcić przełącznik i do przeczyścić, czy jednak wymienić na nowy?
Proszę o rade:)
POZDRAWIAM
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: zacinający się "spust"

Post autor: ProScan »

Myślę że na razie nie ma potrzeby go wymieniać. Ja bym go tylko przemył izopropanolem (alkoholem do mycia elektroniki). Raczej odradzam stosowanie dziwnych spray-ów, bo one diabli wiedzą co zwierają - czasami bywają agresywne dla plastików, albo są tłuste. Jeśli mycie i "rozruszanie" nie da zadowalającego efektu, to wówczas bym wymieniał.

Tylko absolutnie nie rozbierać samego przełącznika!

:pa

proscan
wojtas
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:37 pm

Re: zacinający się "spust"

Post autor: wojtas »

Zrobię jak mówisz Proscanie :), dziekuję i pozdrawiam
ODPOWIEDZ