Witam !
W moim whitesie 6000 di pro sl od pewnego czasu co najmniej raz podczas użytkowania sprzętu, zacina się spust (zostaje w pozycji wciśniętej) i trzeba go odblokowywać. Czy wystarczy odkręcić przełącznik i do przeczyścić, czy jednak wymienić na nowy?
Proszę o rade:)
POZDRAWIAM
zacinający się "spust"
Re: zacinający się "spust"
Myślę że na razie nie ma potrzeby go wymieniać. Ja bym go tylko przemył izopropanolem (alkoholem do mycia elektroniki). Raczej odradzam stosowanie dziwnych spray-ów, bo one diabli wiedzą co zwierają - czasami bywają agresywne dla plastików, albo są tłuste. Jeśli mycie i "rozruszanie" nie da zadowalającego efektu, to wówczas bym wymieniał.
Tylko absolutnie nie rozbierać samego przełącznika!
proscan
Tylko absolutnie nie rozbierać samego przełącznika!
proscan
Re: zacinający się "spust"
Zrobię jak mówisz Proscanie
, dziekuję i pozdrawiam