Fisher CZ 7a
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Fisher CZ 7a
Witam prosze o rzetelną ocene wykrtwacza fisher cz-7a ,dokładnie o strojenie czy jest ręczne czy automatyczne ,i czy jest on dobry na kolorową drobnice oraz czy to dośc głeboki sprzęt,czy posiada głośnik czy nie,z góry serdecznie dziękuje i czekam n odpowiedz .I czy był u pana w niedawnym czasie taki wykrywacz w naprawie-pozdrawiam
Re: Fisher CZ 7a
Witam prosze o rzetelną ocene wykrtwacza fisher cz-7a
Odnoście CZ to kompendium zostało opublikowane w moim i kolegi artykule dla Odkrywcy (09/2009) - zapraszam do lektury.
Porównanie modeli można znaleźć tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/tech-info.html
Sporo wątków nt tego wykrywacza można znaleźć na tym i na innych forach.
dokładnie o strojenie czy jest ręczne czy automatyczne
ręczne.
czy jest on dobry na kolorową drobnice
Dobry - ale nie lepszy od operatora.
czy to dośc głeboki sprzęt
Tak.
czy posiada głośnik czy nie
Ma głośnik.
I czy był u pana w niedawnym czasie taki wykrywacz w naprawie
Tego typu informacji nie upubliczniam.
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Fisher CZ 7a
Witam ...Mam pytanie dotyczące wykrywacza. Nabyłem sobie wykrywacz w stanach firmy FISHER CZ-70 PRO. Byłem mile zaskoczony osiągami FISHERKA kolegi ale on ma wykrywacz tej samej firmy ale o nieco innym symbolu FISHER 7 A PRO i nadal ma dużo lepsze osiągi jak posiadany przezemnie model. Mamy jednakowe cewki jednakowe ustawienia a jednak jego jest bardziej czuły wydaje więcej dzwięków.Posiadany przezemnie jest stabilniejszy ale słabiej ciagnie. Moje pytanie dotyczy tego czy...wynika to z tego że to dwa inne modele i 7 a jest mocniejszy czy poprostu mojego trzeba było sprawdzić czy jest własciwie ustawiony...Czy tez mogą miec wpływ ogniwa zasilające on chodzi ze zrobionym przez siebie pakiecie z baterji R6 a ja na akumulatorach ale już sam niewiem,i niewiem czy lepiej wysłac do Państwa do spawdzenia wykrywacz czy po prostu to jest inny model i dac sobie spokój bo on technicznie jest tak zrobiony i będzie gorszy od 7a....Prosze o radę..
Re: Fisher CZ 7a
Witam,
Proszę się zapoznać ze wspomnianym wyżej artykułem i określić, jakie są Pana zasięgi. Jeśli odbiegają znacznie, to pewnie trzeba będzie dostrajać - te wykrywacze mają wyjątkowo dużo wewnętrznych regulatorów.
Co do dźwięków, to może się zgadzać. CZ70 ma 4 tony identyfikacyjne, a siódemka tylko 3. Zasięgi powinny być circa takie same.
proscan
Proszę się zapoznać ze wspomnianym wyżej artykułem i określić, jakie są Pana zasięgi. Jeśli odbiegają znacznie, to pewnie trzeba będzie dostrajać - te wykrywacze mają wyjątkowo dużo wewnętrznych regulatorów.
Co do dźwięków, to może się zgadzać. CZ70 ma 4 tony identyfikacyjne, a siódemka tylko 3. Zasięgi powinny być circa takie same.
proscan