Witam wszystkich
Mam angielską instrukcję do tekneticsa T2-6.0
nie kumam zbyt wiele jeżeli chodzi o strojenie do gruntu, czy może ktoś nieco pomóc ?
pozdr.
T2 - strojenie do gruntu
Re: T2 - strojenie do gruntu
Oto procedura dostrajania do gruntu:
Instrukcja do T2 kosztuje 36 PLN.
proscan
1. Znajdź miejsce gdzie nie ma żadnego metalu w gruncie.
2. Przytrzymaj wykrywacz tak, by sonda była w odległości ok. 30 cm od ziemi.
3. Przełącz SPUST w przód.
4. Wykonuj ruchy sondą przypominające pompowanie:
Podnoś ją na wysokość około 15 cm nad ziemią i opuszczaj do wysokości ok. 3 cm, z szybkością jednego lub dwóch powtórzeń na sekundę.
5. Na wyświetlaczu pojawi się liczba dwucyfrowa. Jest to wartość przesunięcia fazowego od gruntu.
Jeśli wewnętrzny komputer nie jest w stanie skompensować sygnałów gruntowych, wówczas na ekranie pojawi się komunikat CAN’T GC; znajdź inne miejsce i spróbuj ponownie.
Instrukcja do T2 kosztuje 36 PLN.
proscan
Re: T2 - strojenie do gruntu
Dzięki
Twoja instrukcja może już do mnie jedzie .(Kozienice)
pozdr.
Twoja instrukcja może już do mnie jedzie .(Kozienice)
pozdr.
Re: T2 - strojenie do gruntu
Aaa. Nie jeszcze nie idzie, bo należność nie wpłynęła jeszcze na konto. Pewnie będzie we wtorek.
proscan
proscan
Re: T2 - strojenie do gruntu
Sorry zapomniałem , że to długi weekend 

Re: T2 - strojenie do gruntu
Dzięki za bardzo szybką wysyłkę .
pozdrawiam .
pozdrawiam .