T2 - strojenie do gruntu

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

T2 - strojenie do gruntu

Post autor: stanisław »

Witam wszystkich
Mam angielską instrukcję do tekneticsa T2-6.0
nie kumam zbyt wiele jeżeli chodzi o strojenie do gruntu, czy może ktoś nieco pomóc ?
pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: T2 - strojenie do gruntu

Post autor: ProScan »

Oto procedura dostrajania do gruntu:

1. Znajdź miejsce gdzie nie ma żadnego metalu w gruncie.
2. Przytrzymaj wykrywacz tak, by sonda była w odległości ok. 30 cm od ziemi.
3. Przełącz SPUST w przód.
4. Wykonuj ruchy sondą przypominające pompowanie:
Podnoś ją na wysokość około 15 cm nad ziemią i opuszczaj do wysokości ok. 3 cm, z szybkością jednego lub dwóch powtórzeń na sekundę.
5. Na wyświetlaczu pojawi się liczba dwucyfrowa. Jest to wartość przesunięcia fazowego od gruntu.

Jeśli wewnętrzny komputer nie jest w stanie skompensować sygnałów gruntowych, wówczas na ekranie pojawi się komunikat CAN’T GC; znajdź inne miejsce i spróbuj ponownie.


Instrukcja do T2 kosztuje 36 PLN.

:pa

proscan
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

Re: T2 - strojenie do gruntu

Post autor: stanisław »

Dzięki
Twoja instrukcja może już do mnie jedzie .(Kozienice)
pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: T2 - strojenie do gruntu

Post autor: ProScan »

Aaa. Nie jeszcze nie idzie, bo należność nie wpłynęła jeszcze na konto. Pewnie będzie we wtorek.

:pa

proscan
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

Re: T2 - strojenie do gruntu

Post autor: stanisław »

Sorry zapomniałem , że to długi weekend #-o
stanisław
Posty: 48
Rejestracja: wt sty 09, 2007 9:53 pm

Re: T2 - strojenie do gruntu

Post autor: stanisław »

Dzięki za bardzo szybką wysyłkę .
pozdrawiam .
ODPOWIEDZ