Cibola - nowe wcielenie :)

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
Artur_T_Saper
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 02, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Śląsk

Cibola - nowe wcielenie :)

Post autor: Artur_T_Saper »

Witam serdecznie !!

Znalazłem w końcu troszkę czasu i przeprowadziłem pierwszą operację na mojej Cebuli
Operacja miała na celu rozwiązanie problemu polegającego na koniecznosci każdorazowego korygowania nastawy Threshold po włączeniu Pinpointa.
Jak widać producent nie wziął tego pod uwagę, co podczas poszukiwań jest dość męczące.

W pierwszym podejściu poprawiłem ten przeoczony błąd.
Mianowicie: założyłem przełącznik "cyngiel", dzięki któremu: albo pracuję w trybie dyskryminacji z ustawionym wewnętrznie pokrętłem Threshold na max, lub przełączam na tryb pint point gdzie działa pokrętło Threshold
Przełącznik spustu daje mi komfort natychmiastowego "pint pointa", bez niepotrzebnego każdorazowego ustawiania pokrętła Threshold, celem namierzenia fantu.
Wystarczy raz przed rozpoczęciem poszukiwań ustawić na progu słyszalności i gotowe.

Dodatkowo : dzięki temu, że przełącznik pozostaje na swoim miejscu w trybie pint point, uzyskałem tryb all metal jak w Vaquero

fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


pozdrawiam Saper

PS. kolejna ciekawa operacja już zaplanowana
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cibola - nowe wcielenie :)

Post autor: ProScan »

Znaleziona w internecie przeróbka Ciboli:

http://home.earthlink.net/~puddlepirate ... %20Mod.pdf

(już gdzieś tutaj było to zlinkowane, ale podrzucam tutaj, bo uzupełnia to przeróbkę Sapera).

:pa

proscan
ODPOWIEDZ