nie łaczy kabel przy samej antenie jest tam tak jak by wtyczka"lapp" ale nie wiem czy ją się otkręca czy jest klejona , jak się do tego dobrać?
bardzo bym był wdzieczny za pomoc
Fisher 1270
Re: Fisher 1270
Witam,
Można odkręcić tylko tą spiralkę. Próba wykręcenia "nakrętki" skończy się ukręceniem kabla.
Reszta, to tajemniczka mojego warsztatu
Jeśli ktoś nie boi się lutowania i grzebaniny, to może sam wykoncypować jak naprawić taki kabel, ale proszę mnie nie pytać jak to zrobić. Moją cenę podam na email.
proscan
Można odkręcić tylko tą spiralkę. Próba wykręcenia "nakrętki" skończy się ukręceniem kabla.
Reszta, to tajemniczka mojego warsztatu
Jeśli ktoś nie boi się lutowania i grzebaniny, to może sam wykoncypować jak naprawić taki kabel, ale proszę mnie nie pytać jak to zrobić. Moją cenę podam na email.
proscan