Fisher 1270

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
radmos
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 05, 2006 5:35 pm

Fisher 1270

Post autor: radmos »

nie łaczy kabel przy samej antenie jest tam tak jak by wtyczka"lapp" ale nie wiem czy ją się otkręca czy jest klejona , jak się do tego dobrać?

bardzo bym był wdzieczny za pomoc
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher 1270

Post autor: ProScan »

Witam,

Można odkręcić tylko tą spiralkę. Próba wykręcenia "nakrętki" skończy się ukręceniem kabla.

Reszta, to tajemniczka mojego warsztatu :D

Jeśli ktoś nie boi się lutowania i grzebaniny, to może sam wykoncypować jak naprawić taki kabel, ale proszę mnie nie pytać jak to zrobić. Moją cenę podam na email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ