Cewka na XLT bez oslony?

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
derick
Posty: 39
Rejestracja: wt cze 19, 2007 8:53 pm
Lokalizacja: Slowacja

Cewka na XLT bez oslony?

Post autor: derick »

Pozdrawiam
Mam XLT fw1.1 (1999) i starsza kolorowa cewka z oslone.Kumpel ma informacje,ze oslona do tej cewky nie jest potrzebna.(Dobrze sie przemiata) Sama cewka jest twarda i bardzo dobrze wykonana.Czy jest to prawdziwe info Piotr?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka na XLT bez oslony?

Post autor: ProScan »

Ahoj,

Osłona nie jest konieczna, ale jest wskazana.

Osłona ma na celu ochronę przed wytarciem spodu i przed pęknięciami na krawędziach (od uderzeń w kamienie).

:pa

proscan
derick
Posty: 39
Rejestracja: wt cze 19, 2007 8:53 pm
Lokalizacja: Slowacja

Re: Cewka na XLT bez oslony?

Post autor: derick »

Dzieky Piotr
Powolnie przemiatam na EXll.Na mixerku bedzie tak samo.Ale waga nie jest tak straszna i bardziej bezpieczne bedzie z oslone.
ODPOWIEDZ