Pozdrawiam
Mam XLT fw1.1 (1999) i starsza kolorowa cewka z oslone.Kumpel ma informacje,ze oslona do tej cewky nie jest potrzebna.(Dobrze sie przemiata) Sama cewka jest twarda i bardzo dobrze wykonana.Czy jest to prawdziwe info Piotr?
Cewka na XLT bez oslony?
Re: Cewka na XLT bez oslony?
Ahoj,
Osłona nie jest konieczna, ale jest wskazana.
Osłona ma na celu ochronę przed wytarciem spodu i przed pęknięciami na krawędziach (od uderzeń w kamienie).
proscan
Osłona nie jest konieczna, ale jest wskazana.
Osłona ma na celu ochronę przed wytarciem spodu i przed pęknięciami na krawędziach (od uderzeń w kamienie).
proscan
Re: Cewka na XLT bez oslony?
Dzieky Piotr
Powolnie przemiatam na EXll.Na mixerku bedzie tak samo.Ale waga nie jest tak straszna i bardziej bezpieczne bedzie z oslone.
Powolnie przemiatam na EXll.Na mixerku bedzie tak samo.Ale waga nie jest tak straszna i bardziej bezpieczne bedzie z oslone.