potrafi wk...c na max
Test W 6000 di pro sl...
-
historyk75
- Posty: 53
- Rejestracja: śr gru 07, 2005 8:51 am
Re: Test W 6000 di pro sl...
to jest bardzo fajna wykrywka... miałem Garka 2500 i sprzedałem. chodze z moim W.6000, żona ma 5900. nie jest to sprzęt typu plug and play, choć da się tak. nie znam go jeszcze dobrze (3 lata z nim), zaskakuje cały czas. potrafiłem znaleźć szpilkę taką współczesną- cienką i to z marszu
potrafi wk...c na max
jest ciężki ale za to nieźle wyważony.
potrafi wk...c na max