Test W 6000 di pro sl...

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
historyk75
Posty: 53
Rejestracja: śr gru 07, 2005 8:51 am

Re: Test W 6000 di pro sl...

Post autor: historyk75 »

to jest bardzo fajna wykrywka... miałem Garka 2500 i sprzedałem. chodze z moim W.6000, żona ma 5900. nie jest to sprzęt typu plug and play, choć da się tak. nie znam go jeszcze dobrze (3 lata z nim), zaskakuje cały czas. potrafiłem znaleźć szpilkę taką współczesną- cienką i to z marszu :)
potrafi wk...c na max :lol: jest ciężki ale za to nieźle wyważony.
ODPOWIEDZ