Kabel Explorer

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Kabel Explorer

Post autor: Zapytanie_email »

witam mam pytanie czy sonda z minelab soveregin 8" po przerobce wtyczki pasowala by do explorera xs ?

Oraz byl bym zainteresowany kupnem dobrego kabla do sondy explorer 10.5" czy jest mozliwosc kupna ewentualnie moze jakis namiar na sklep albo jaki najlepszy by byl do sondy bo jeden przewod jest duzo grubszy a to ma tez swoje znaczenie .

Pozdrawiam Grzesiek
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kabel Explorer

Post autor: ProScan »

Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: NIE.

Na drugie pytanie odpowiedź brzmi: Być może tak, ale nie u mnie. Namiar jest taki: minelab@minelab.ie

:pa

proscan
ODPOWIEDZ