witam mam pytanie czy sonda z minelab soveregin 8" po przerobce wtyczki pasowala by do explorera xs ?
Oraz byl bym zainteresowany kupnem dobrego kabla do sondy explorer 10.5" czy jest mozliwosc kupna ewentualnie moze jakis namiar na sklep albo jaki najlepszy by byl do sondy bo jeden przewod jest duzo grubszy a to ma tez swoje znaczenie .
Pozdrawiam Grzesiek
Kabel Explorer
Re: Kabel Explorer
Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: NIE.
Na drugie pytanie odpowiedź brzmi: Być może tak, ale nie u mnie. Namiar jest taki: minelab@minelab.ie
proscan
Na drugie pytanie odpowiedź brzmi: Być może tak, ale nie u mnie. Namiar jest taki: minelab@minelab.ie
proscan