Whites Coinmaster Pro
Whites Coinmaster Pro
Witam Proscanie... Mysle,ze warto byloby przekonac sie jak to jest pobiegac z profesjonalnym ,fabrycznym wykrywaczem... a i bedzie mozliwosc naprawy jakby cos.. Dotychczas bawilem sie w to hobby przy pomocy wlasnorecznie wykonanej konstrukcji ze znanego Ci forum i goscia...a takze innej , podobnej konstrukcji amatoreskiej..mianowicie na opracowaniu podobnym doTeserro Eldorado . Jak bym mogl poznac Twoje zdanie o Whites Coinmaster Pro.... bylbym wdzieczny!
Re: Whites Coinmaster Pro
Kilka zdań na ad rem wygłosiłem tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2186
proscan
proscan
Re: Whites Coinmaster Pro
Dzieki za pomoc
Re: Whites Coinmaster Pro
Teraz masz promocyjną cene na Prizma 5G.A tak ogólnie to, żadem Prizm nie jest więcej wart jak 1400zł.Cena Prizma 6T jest totalnie zawyżona.