Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Duch
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 02, 2009 10:06 pm
Lokalizacja: płn lubelszczyzna

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: Duch »

Ja ze swojej strony mogę udostępnić do testów Rutusa Solarisa :D ,
chyba że macie kogoś z tym sprzętem bliżej.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

Dzięki. Solarisa mamy pod ręką, aczkolwiek nie wiem czy on w ogóle będzie uwzględniony w testach.

:pa

proscan
Natan
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 12:46 pm
Lokalizacja: Chorzow

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: Natan »

Witam, jeżli jest potrzeba to służę Minelabem Explor. XS,
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

Dzięki.

Explorery chcielibyśmy zrobić jak najszybciej, bo jest duże ciśnienie. Ale jak to wyjdzie terminowo, to jeszcze nie wiemy...

:pa

proscan
damiano
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: damiano »

Bardzo chętnie zobaczę testy 'legendy' HS3 - czy to będzie faktycznie tak jak niektórzy chwalą czy znacznie gorzej....
buskeros
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 1:10 pm

X TERRA 705

Post autor: buskeros »

Witam
Jak będzie potrzebna x terra 705 z cewką dd 11 o częstotliwości 7.5 to jestem do dyspozycji
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

Dzięki :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

[... fragment zdezaktualizowany usuwam ...]

Kolejnego artykułu może nie być, jeśli Odkrywca tego problemu nie rozwiąże.

:nunu

proscan
Ostatnio zmieniony pt lis 05, 2010 10:14 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: zdzichu »

Jeśli można zapytać o co chodzi :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

Redakcja Odkrywcy zaczęła zbyt swobodnie dysponować nie swoim tekstem.

Reszty można się domyślić. Wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

Witam,

Z przyjemnością mogę ogłosić, że za sprawą Proteusa, który nota bene wielkim - nie tylko wzrostem - człowiekiem jest, udało się wznowić cykl nt. wykrywaczy w Odkrywcy.

Wszelkie nieporozumienia zostały wyjaśnione, a zaszłości wymazane.

W majowym numerze ukazał się nowy test - tym razem padło na CSCOPE R1.

W tym roku planujemy jeszcze "greckie" Tekneticsy, Explorery z Etrackiem (w dwóch odcinkach), może coś polskiego i jakiś zapychacz z bardzo prostymi wykrywaczami (może F2 i Alpha?).

Rozbudowujemy też poletko testowe i szykujemy się do testu "two-boxów".

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: gawron »

jak potrzebujesz tm-a to mogę podesłać, przy okazji mały przegląd by się przydał :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: ProScan »

Jeśli TM nie był nigdy naprawiany u mnie, to na pewno kwalifikuje się do naprawy, a nie do przeglądu.

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: gawron »

był już u ciebie, pośredniczyłeś w zakupie i usztywniałeś antenki ale poobijał się troszku od tamtego czasu o gałęzie :D
Gopherus
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Re: Publikacje w magazynie Odkrywca nt wykrywaczy

Post autor: Gopherus »

Witam ,

poszedłem dzisiaj do " EMPIK - u " i po kilkumiesięcznym bojkocie miesięcznika " Odkrywca " , postanowiłem przejrzeć peridyk , by zoeientować się , czy jest tam coś interesującego ? Jakież było moje zdumienie :shock: :shock: :shock: , gdy spostrzegłem znajomy kształt tabeli specyfikacji parametrów badanego wykrywacza :!: Numer aktualny , majowy - C Scope na tapecie . Od jak dawna testy , na nowo , są publikowane w " Odkrywcy " , czy cos przeoczyłem ?

" ZGODA BUDUJE A RZETELNA INFORMAXJA JEST NAJWAŻNIEJSZA " :D
jeśli wolno mi nieco sparafrazować ...klasyków ...

Gopherus
ODPOWIEDZ