Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
http://www.taktyk.net.pl/ nowa jakość wśród polskich wykrywaczy PI, przynajmniej wizualnie nie odrzuca . jeśli technicznie nie będzie zbytnio odstawał od surfmastera to chyba się skuszę
.
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Producent zapowiedział prezentację sprzętu, na rozpoczętej wczoraj "Strefie Militarnej" w Podrzeczu koło Gostynia. Będzie możliwość obejrzenia, przetestowania oraz oczywiście zakupu tego wykrywacza. Producent ma swoją siedzibę, nie opodal odległym Kościanie. Może znajdę trochę czasu, żeby tam wpaść, przecież to się dzieje prawie na moim podwórku. Jednak zaczynają kusić, skoszone pola po jęczmieniu ozimym.
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
na stronie producenta dwa błędy ortograficzne, kilkanaście literówek...
Poznać pana po cholewach..?
Poznać pana po cholewach..?
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Proscanie, co o tym powiesz?
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Mam mieszane uczucia.
Jeśli to ma być odpowiedź na śmieciowate wykrywacze Nowaka czy pokraczne wyroby marki Saper, to należy tylko przyklasnąć i cieszyć się, że jest polski PI, który ma porządny wygląd.
No właśnie, poza wyglądem trudno cokolwiek ocenić - nawet ceny nie znamy.
Zobaczymy co będzie dalej. Właściciel firmy ma u mnie na pieńku (stali czytelnicy tego forum wiedzą o co chodzi), więc na mój "medialny patronat" nie ma co liczyć, ale będę starał się patrzeć obiektywnie na to co się dzieje w temacie i jak będą jakieś konkretne pytania to będę starał się odpowiedzieć.
proscan
Jeśli to ma być odpowiedź na śmieciowate wykrywacze Nowaka czy pokraczne wyroby marki Saper, to należy tylko przyklasnąć i cieszyć się, że jest polski PI, który ma porządny wygląd.
No właśnie, poza wyglądem trudno cokolwiek ocenić - nawet ceny nie znamy.
Zobaczymy co będzie dalej. Właściciel firmy ma u mnie na pieńku (stali czytelnicy tego forum wiedzą o co chodzi), więc na mój "medialny patronat" nie ma co liczyć, ale będę starał się patrzeć obiektywnie na to co się dzieje w temacie i jak będą jakieś konkretne pytania to będę starał się odpowiedzieć.
proscan
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Witam !
Ale dałeś plamę ProScanie, wyszło na jaw że nie czytasz nawet autorskich egzemplarzy "Odkrywcy" !
W lipcowym 2010r. egz. tego pisma na str.66 (lewy dolny róg ) jest reklama wykrywacza PULSE - X firmy TAKTYK z obowiązującą do dziś ceną : 1.059,- PLN. !
Pozdrowaśki !
Ale dałeś plamę ProScanie, wyszło na jaw że nie czytasz nawet autorskich egzemplarzy "Odkrywcy" !
W lipcowym 2010r. egz. tego pisma na str.66 (lewy dolny róg ) jest reklama wykrywacza PULSE - X firmy TAKTYK z obowiązującą do dziś ceną : 1.059,- PLN. !
Pozdrowaśki !
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
No, to prawda. Podobnie jak Wałęsa, czytam tylko to co sam napisałem
Jeśli cena jest aktualna (i brutto), to myślę że jest dobra o ile zasięg jest "nowakowy" (oczywiście myślę o "nowaku", który się udał, bo każdy jest inny).
proscan
Jeśli cena jest aktualna (i brutto), to myślę że jest dobra o ile zasięg jest "nowakowy" (oczywiście myślę o "nowaku", który się udał, bo każdy jest inny).
proscan
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Do ceny wypada doliczyć niebagatelny koszt 10 akumulatorków.
Wychodzi więc na to, że jest prawie dwa razy droższy od midasa.Trochę sporo, jeśli jedyną różnicą jest estetyczny stelaż.
Wychodzi więc na to, że jest prawie dwa razy droższy od midasa.Trochę sporo, jeśli jedyną różnicą jest estetyczny stelaż.
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Stelaż to nie jest jedyna różnica,akumulatorków wchodzi osiem.
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
pytanie laika: jak z 8 akumulatorków (1.2 v każdy, tak? ) wydusić 12V?
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Witam,
Muszę odpowiedzieć – ja z kolei nic do Ciebie Proscan nie mam.
Zasilanie jest 9,6 - 12V. Osiem baterii AA LR6 lub 8 akumulatorów NiMH. Opcjonalnie inne źródła zasilania. Na specjalne zamówienie instalujemy pakiet Li-jon 11,1V o pojemności 2400mAh oraz specjalistyczną ładowarkę Li-jon. Mogą być również pakiety o większej pojemności.
Wykrywacz działa bez zmniejszenia zasięgu od 8V do 12V. Zachowane jest bezpieczne rozładowanie pakietów.
Pozdrawiam
TAKTYK Detektory Metali
Muszę odpowiedzieć – ja z kolei nic do Ciebie Proscan nie mam.
Zasilanie jest 9,6 - 12V. Osiem baterii AA LR6 lub 8 akumulatorów NiMH. Opcjonalnie inne źródła zasilania. Na specjalne zamówienie instalujemy pakiet Li-jon 11,1V o pojemności 2400mAh oraz specjalistyczną ładowarkę Li-jon. Mogą być również pakiety o większej pojemności.
Wykrywacz działa bez zmniejszenia zasięgu od 8V do 12V. Zachowane jest bezpieczne rozładowanie pakietów.
Pozdrawiam
TAKTYK Detektory Metali
Nowe sondy 12''
Witam,
Nowe sondy 12'':
http://www.taktyk.net.pl/aktualnosci.html
Czy jest sens wprowadzania takiego produktu na rynek?
Kwestia dyskusyjna - raczej do zastosowań specjalnych.
Pozdrawiam
TAKTYK
Nowe sondy 12'':
http://www.taktyk.net.pl/aktualnosci.html
Czy jest sens wprowadzania takiego produktu na rynek?
Kwestia dyskusyjna - raczej do zastosowań specjalnych.
Pozdrawiam
TAKTYK
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Copy-paste na wszystkich forach.
http://www.odkrywca.pl/taktyk-pi-testy- ... tml#679020
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... 9&start=30
Może by się tak jednak wysilić, napisać coś z sensem, dopasowanego do toczącej się dyskusji, a nie wszędzie wrzucać ten sam tekst "od czapy".
Nie mam nic przeciwko o informacji o pojawieniu się nowej sondy, ale jak zobaczyłem to samo w innych watkach, to uznałem, że nie jest to żadna informacja tylko akcja propagandowa.
Proszę to traktować jako ostrzeżenie. Jeśli kolego Taktyk chcesz być t(r)aktowany poważnie, to zachowuj się adekwatnie.
proscan
http://www.odkrywca.pl/taktyk-pi-testy- ... tml#679020
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... 9&start=30
Może by się tak jednak wysilić, napisać coś z sensem, dopasowanego do toczącej się dyskusji, a nie wszędzie wrzucać ten sam tekst "od czapy".
Nie mam nic przeciwko o informacji o pojawieniu się nowej sondy, ale jak zobaczyłem to samo w innych watkach, to uznałem, że nie jest to żadna informacja tylko akcja propagandowa.
Proszę to traktować jako ostrzeżenie. Jeśli kolego Taktyk chcesz być t(r)aktowany poważnie, to zachowuj się adekwatnie.
proscan
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Witam,
Dokładnie tak jak piszesz było copy-paste.
Żółtą kartkę przyjmuję z pokorą.
Ta nowa sonda (ósemka) nie jest rewelacyjna pod względem zasięgu ale jeśli chodzi o jej odporność/stabilność na zakłócenia EMI to daję 5+.
Już dawno się nosiłem z zamiarem zrobienia takiej sondy, niedawno zainspirowany przez kolegę Rov z forum Geotech, który taką sondę popełnił do Garrett Infinium.
Zasięgi są o połowę mniejsze. Stabilność super - działa nawet w pomieszczeniach. Jest przeznaczona do poszukiwań w terenach mocno zurbanizowanych, pod liniami WN.
W edycji postu dodaje nowy adres strony:
http://taktykpulse.com.pl/
Pozdrawiam
Taktyk
Dokładnie tak jak piszesz było copy-paste.
Żółtą kartkę przyjmuję z pokorą.
Ta nowa sonda (ósemka) nie jest rewelacyjna pod względem zasięgu ale jeśli chodzi o jej odporność/stabilność na zakłócenia EMI to daję 5+.
Już dawno się nosiłem z zamiarem zrobienia takiej sondy, niedawno zainspirowany przez kolegę Rov z forum Geotech, który taką sondę popełnił do Garrett Infinium.
Zasięgi są o połowę mniejsze. Stabilność super - działa nawet w pomieszczeniach. Jest przeznaczona do poszukiwań w terenach mocno zurbanizowanych, pod liniami WN.
W edycji postu dodaje nowy adres strony:
http://taktykpulse.com.pl/
Pozdrawiam
Taktyk