AKUMULATORKI do GTI 2500

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

AKUMULATORKI do GTI 2500

Post autor: Gre-gre »

WITAM ...
No właśnie, czy to dobry wybór do GTI 2500 ?

http://www.allegromat.pl/aukcja66531

Proszę o poradę...
Pozdrawiam - Gre-gre.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: AKUMULATORKI do GTI 2500

Post autor: ProScan »

Czemu nie?

Można wziąć też takie pod uwagę: http://www.allegromat.pl/aukcja66532

:pa

proscan
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

Re: AKUMULATORKI do GTI 2500

Post autor: Gre-gre »

Czyli zostajemy przy SANYO...
A różnica między 2000 mA a 2700mA będzie widoczna w pracy (moc, zasięg,czas pracy)?
Pozdrawiam - Gre-gre.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: AKUMULATORKI do GTI 2500

Post autor: ProScan »

Czas pracy - tak, ale reszta - nie.

Wyższość ENELOOP polega głównie na tym, że nie rozładowują się same z siebie. Można je przechowywać i mieć prawie pewność, że leżakując będą nadal gotowe do użycia.

:pa

proscan
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

Re: AKUMULATORKI do GTI 2500

Post autor: Gre-gre »

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE
Pozdrawiam - Gre-gre.
ODPOWIEDZ