Ukraiński Producent Cewek

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: zdzichu »

Oleksii jest producentem a nie sprzedawcą i dobrze że wogóle chce mu sie tu wysyłać za granice przecież nie musi . Całe szczęście ze taki typ jak Denar nie bedzie sprzedawał tego ;)
mateusz_506
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
Lokalizacja: pomorze

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: mateusz_506 »

witam
czy ktoś z szanownych kolegów miał juz okazje testować którąś z cewek na minelabie explorer????,czy faktycznie jest wzrost zasięgów,zastanawiam sie poważnie nad kupnem...
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: jdmd »

Wysłałem w ubiegłym roku pytanie do producenta .
Фирма: Компания.
Описание: PLEASE AIR TEST NEL Tornado к MINELAB E-Trac (YOUTUBE).

Odpowiedź:
Very bad weather.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: ProScan »

Trochę lakoniczna odpowiedź, ale w sumie sensowna.

:)

proscan
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: zdzichu »

Witam :D teścik srebrnej monetki na żelazo (na moim składaku )
http://www.youtube.com/watch?v=lTX2E_pI-OY :D
wiktor
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 8:05 am
Lokalizacja: sląsk

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: wiktor »

Witam kolegów! Ja jestem z ukrainy i dobrze wiem o co chodzi z tymi cewkami,tam na kilkoch forumach rozpętała sie prawdziwa wojna .jest grupa osób ktory udają różnych ludzi na kilkoch forumach wychwalają te oto sondy zwlaszcza do ace 250 niby staje sie zabójcą e-traca :D ale kilka mądrych ludzi rozbiło w szczęt te wychwalianki .tam niby było kilka udanych cewek ale przewaznie ludzie po jakimś czasie sprzedają wykrywacze z tymi cewkami moze znalezli coś 8) i stac ich na liepszy wykrywacz? Sam producent chodzi z e-traciem :roll: z zwyklą sondą.Jak napisal jeden mądry gościu na ''rajbercie''to taki forum.''zasad fizyki nie da sie oszukać'' może i bierze glęmbiej ale traci na czulości na dyskrimie na mineralizacji i t.d. jedyne miejsce gde ona potrafi cos węcej to pole z minimum zelastwa. a w reszcie to zwykla sonda niczym nie rozniaca sie od innych dd. i tyle.No i jeszcze coś dyzo szybczej zuzywa akumy a na minimalnej pojemnośći detektor ju nie chce chodzić. I testy w powietrzu i w polu to dwie duuuże róznice ;)
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: zdzichu »

wiktor pisze:wychwalają te oto sondy zwlaszcza do ace 250 niby staje sie zabójcą e-traca :D
Troche przesadziłeś .
Co do reszty to wszystko na plus .
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: zdzichu »

talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: talgo »

A.D.M.
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 10:28 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: A.D.M. »

Mam ten sam zestaw co kol. Zdzichu i potwierdzam,że w połączeniu z Omegą przyrost zasięgu jest dość znaczny.
Wykonanie całej cewki na przyzwoitym poziomie - szkoda,że brak możliwości zakupu osłony za rozsądną cenę ( cewka w wykonaniu bardzo podobna do sond Garretta - kruche, żywiczne wypełnienie od spodu )
Co do producenta /sprzedawcy - jest Ok - płatność zrealizowałem przez Western Union i przesyłka dotarła szybko i bez problemów; solidnie zapakowana- z kartą gwarancyjną.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: zdzichu »

Kolejna nowość do x-terry
Obrazek
jarek81
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 3:22 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: jarek81 »

Ta mniejsza ma 25 cm, tak? Ile nowa wraz z przesyłką do Polski? 400 zł?

:pa
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: Kumulus »

Ciekawe że producent NEL nie "wypuścił" jeszcze żadnej cewki dedykowanej dla wykrywaczy Whites-a mimo iż pierwsza ,bodaj pod XLT była zapowiadana na marzec 2011 ??? Czyżby Whites-y były tak mało popularne na Ukrainie i Rosji że nie opłaca się uruchamiać produkcji czy też może przyczyna leży gdzie indziej ??? Jak myślicie ???

:pa

Kumulus
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Ukraiński Producent Cewek

Post autor: zdzichu »

Witam właśnie dostałem nela 9,5 '' DD i muszę przyznać ze jest dardzo precyzyjnym narzędziem i jest dobrze dostrojona zarazem spokojna w , w domu można odpalić na największej czułości
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=lMVVRg8r8kM
ODPOWIEDZ