Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
-
tommygun1939
- Posty: 18
- Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm
Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Witam. Czy w swoim fisherku mogę zastosować akumulatorki 9,6V bez obawy uszkodzenia sprzętu?Dziekuję i pozdrawiam.
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Można. I wystarczy jeden.
proscan
proscan
-
tommygun1939
- Posty: 18
- Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Dzieki Proscanie za szybką odpowiedź a tak przy okazji to miałeś może styczność z takimi akumulatorkami? http://allegro.pl/bateria-litowa-9v-120 ... 92611.html bo nie wiem czy skusić się na jeden taki czy szkoda zachodu i lepiej wziąść jakieś 2 inne...
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja69102
Za 69zł?
Po jaką cholerę tyle kasy wydawać?
Baterie litowe mają to do siebie, ze bardzo długo trzymają napięcie i zwykle stosuje się je w układach podtrzymania.
Absolutnie nie widzę sensu kupować ich do zasilania wykrywacza.
proscan
Za 69zł?
Po jaką cholerę tyle kasy wydawać?
Baterie litowe mają to do siebie, ze bardzo długo trzymają napięcie i zwykle stosuje się je w układach podtrzymania.
Absolutnie nie widzę sensu kupować ich do zasilania wykrywacza.
proscan
-
tommygun1939
- Posty: 18
- Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Tak wiem właśnie zczaiłem ,że to nie aku tylko bateria:D A mógłbyś Proscanie zaproponowac jakieś dobre akumulatroki 9V do mojego fisherka?
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Nie wiem co konkretnie zaproponować.
Po prostu należy wybrać jakąś dobrą, znaną firmę.
proscan
Po prostu należy wybrać jakąś dobrą, znaną firmę.
proscan
-
tommygun1939
- Posty: 18
- Rejestracja: wt gru 21, 2010 8:19 pm
Re: Jakie akumulatroki do Fisher 1225-X
Dzięki wielkie:) Pozdrawiam