Garrett AT Pro
Re: Garrett AT Pro
Wprowadzenie wodoodporności musi pociągnąć za sobą konieczne zmiany, jak choćby zmiany wtyków i zastosowanie dedykowanych wtyków. Mimo wszystko, myślę, że warto. Nie ma innego wykrywacza na rynku który byłby na tyle lekki i na tyle wodoodporny, żeby nadawać się jednocześnie do szukania na lądzie i w wodzie.
Nie znaczy od razu, że to będzie wykrywacz dla każdego.
Nie znaczy od razu, że to będzie wykrywacz dla każdego.
Re: Garrett AT Pro
pomysl jest bardzo dobry.... mysle tylko ze powinien byc to nastepca GTI2500 a nie polsrodek.... zajmuje sie garrettami od 10 lat.... lubie te urzadzenia.... ale ich polityka mnie dobija.. AT PRO bedzie bardzo fajnym sprzetem i jedyne co bedzie do zarzucenia to slabe możliwosci rozbudowy.... i ciagly serwis wtyczek od sluchawek... i pewnie od cewek tez. dodatkowo 3 rodzaj cewek (seria do gti, seria do AT PRO i seria do innych detektorow) nie ulatwi sprawy..
Re: Garrett AT Pro
Ja mam nadzieję, że następca GTI 2500 zaskoczy nas jeszcze bardziej i oby niedługo. Niech pokarzą na co ich stać i wypuszczą wykrywacz mogący konkurować z Spectrą V3 i Deusem, jak dorzucą wodoodporność i ocenianie wielkości przedmiotu, to będzie ciekawie.
Tymczasem wiadomo, że wykrywacze z niskiej i średniej półki sprzedają się najlepiej. Poza tym widać zmiany w dobrym kierunki, czyli ID liczbowe i strojenie do gruntu nie tylko w najwyższych modelach. Wreszcie!
Tymczasem wiadomo, że wykrywacze z niskiej i średniej półki sprzedają się najlepiej. Poza tym widać zmiany w dobrym kierunki, czyli ID liczbowe i strojenie do gruntu nie tylko w najwyższych modelach. Wreszcie!
Re: Garrett AT Pro
o konkurowaniu z deusem nie bede sie wypowiadal.... jak go skoncza to tak.
Spectra V3 super sprzet z wodotryskami i masa odpowiednia do tych wodotryskow, parametry ma fajne i spectra i deus ale mam nadzieje ze garrett w ta strone nie bedzie sie pchal.... (lcd kolorowy... rozne zrodla zasilania) nastepca gti to powinno byc takie AT PRO z trybem statycznym i pelna konfigowalnosci dla usera, najlepiej przez PC... mozliwosc ustawienia tonow dla kazdego zakresu, wgrywanie wlasnych programow... po prostu sprzet dla ludzi ktorzy wiedza czego chca i co potrzebuja a nie dla takich ktorzy chca miec najdrozszy detektor.
idealem by bylo rozwiniecie detektora na bazie ich wykrywacza min. dodanie lcd i szybkiego procesora do pracy w trybie dynamicznym.
Spectra V3 super sprzet z wodotryskami i masa odpowiednia do tych wodotryskow, parametry ma fajne i spectra i deus ale mam nadzieje ze garrett w ta strone nie bedzie sie pchal.... (lcd kolorowy... rozne zrodla zasilania) nastepca gti to powinno byc takie AT PRO z trybem statycznym i pelna konfigowalnosci dla usera, najlepiej przez PC... mozliwosc ustawienia tonow dla kazdego zakresu, wgrywanie wlasnych programow... po prostu sprzet dla ludzi ktorzy wiedza czego chca i co potrzebuja a nie dla takich ktorzy chca miec najdrozszy detektor.
idealem by bylo rozwiniecie detektora na bazie ich wykrywacza min. dodanie lcd i szybkiego procesora do pracy w trybie dynamicznym.
Re: Garrett AT Pro
a regulacja głośności? Nie ma?!SiD pisze:Poza tym widać zmiany w dobrym kierunki, czyli ID liczbowe i strojenie do gruntu
Re: Garrett AT Pro
nie... i obawiam sie ze raczej nie bedzie to dodatek preferowany przez producentow... wszyscy powoli stawiaja na sluchawki.
Re: Garrett AT Pro
ProScan pisze:Mój strzał: 2,5 tys. u nas.
U nich retail ma być 700 USD
proscan
strzał prawie w 10
http://www.viking.waw.pl/hobby_.php?id= ... ucent_id=4
dzisiaj byłem w Vikingu (delegacja w Stolycy) i miałem w łapkach tego Garretta. Zasięg w powietrzu zdecydowanie większy niż ACE. Dość fajny, przejrzysty sposób regulacji parametrów. Szersza skala identyfikacji żelaza. To tak na szybko na co zwróciłem uwagę. Wizualnie sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie. Elektronika i podłokietnik w kolorze czarnym - dla mnie to zaleta.
Sprzedawany jest jest w komplecie ze słuchawkami ale nie są to słuchawki wodoodporne - tych na razie brak w ofercie.
No ale cóż - wydaje mi sie ze 2599zł to dość wysoka cena.
Re: Garrett AT Pro
Dzięki za relację.
Te słuchawki mnie męczą. Rozumiem, że są to zwykłe słuchawki, tyle że z wodoodpornym wtykiem?
proscan
Sprzedawany jest jest w komplecie ze słuchawkami, ale nie są to słuchawki wodoodporne - tych na razie brak w ofercie.
Te słuchawki mnie męczą. Rozumiem, że są to zwykłe słuchawki, tyle że z wodoodpornym wtykiem?
proscan
Re: Garrett AT Pro
ProScan pisze:Te słuchawki mnie męczą. Rozumiem, że są to zwykłe słuchawki, tyle że z wodoodpornym wtykiem?
tak, zwykłe słuchawki z wodoopornym wtykiem. Wodoodporna też jest klapka zamykająca przedział baterii.
Miałem mało czasu i tylko tak pobieżnie przyjrzałem się temu AT ale tak jak mówię - pierwsze wrażenie zrobił bardzo dobre. Do łażenia po bajorkach, brodzenie w wodzie to te słuchawki w zupełności wystarczą.
Brak obawy w takich warunkach o zalanie/zachlapanie elektroniki - to naprawdę komfort.
Re: Garrett AT Pro
Dzisiaj dostałem nowego Garretta,nie robiłem testów powietrznych (jest ich sporo w internecie) ale od razu pojechałem nad morze.
Przepraszam za jakość filmików.
http://www.koszalineksploracja.tnb.pl/f ... ead_id=920
Przepraszam za jakość filmików.
http://www.koszalineksploracja.tnb.pl/f ... ead_id=920
Re: Garrett AT Pro
Nie wiem czy się mylę,ale wygląda ze jest jakaś wersja z głośnikiem. http://www.youtube.com/watch?v=KOSmI9AO ... re=related
Re: Garrett AT Pro
Wydaje się, że jest to standard. W jaki sposób zapewnili słyszalność i wodoodporność - nie wiem.
proscan
proscan
Re: Garrett AT Pro
No tak ,samo logiczne myślenie nie wystarczy.W takim razie przejściówki na zwykłe słuchawki nie zrobią bo po co.
Re: Garrett AT Pro
Jak rynek wytworzy cieśninie, to zrobią. Albo ktoś inny zrobi.
proscan
proscan