Spectra whites

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

witam
dane wydrukowałem w formacie a-4 i dołaczyłem do paczki :)
instrukcje mam tylko oryginalną bo zakupiłem go ok.3 tyg temu i jeszcze nie zdażyłem sie zaopatrzyć , jaki bedzie koszt przegladu ?
pozdrowienia z 3-miasta :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

dane wydrukowałem w formacie a-4 i dołaczyłem do paczki


Jakie dane? Jest jakaś kartka na które nie ma podstawowych informacji o które zwykle proszę, w tym adresu zwrotnego.

Proszę mi to dosłać na email.

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

i jak panie Piotrze ? wiadomo już co dolega mojej Spectrze ? :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Nie - czeka na swoją kolej.

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

witam panie Piotrze !
2 tyg mineły , czy juz jest jakis postęp z moja Spectrą ?
pozdrawiam z 3-miasta
KSIECIUNIO-74
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Na razie jestem na etapie uzgodnień ze Szkocją.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Wykrywacz podobno jest na gwarancji. Jutro poleci zatem do Szkocji.

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Spectra whites

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

ok,wobec tego czekam na info :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Zobaczymy co stwierdzą, bo w tej chwili znów nie ma problem z uruchomieniem. Dostali filmik, że faktycznie problem występuje.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Spectra whites

Post autor: ProScan »

Wykrywacz wrócił. Czekam na Pańską odpowiedź na email...

:pa

proscan
KSIECIUNIO-74
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 10:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

cewka nie działa

Post autor: KSIECIUNIO-74 »

witam Panie Piotrze !
pojawił sie nowy problem z moja Spectrą v3 i a mianowicie byłem w terenie w porze deszczowej , wykrywacz działał normalnie , na drugi dzień po właczeniu jest tylko sygnał terkotania ( takie brrrrrrr :) i jest problem z wyłaczniem ,trwa to już 4 dni , prawdopodobnie dostał wilgoci , podłaczałem inna cewke od v3 i działa normalnie , prawdopodobnie chyba jakies zwarcie od tej wilgoci czy może cos innego ?
prosze o odp i pozdrawiam z Gdyni
Adam :D
ODPOWIEDZ