No i właśnie tu mam pytanie. Chodzi o to czy wykrywacz jest trudny do opanowania ? Bo słyszałem że z nim to tylko włącz i szukaj
Minelab X-TERRA 30
Minelab X-TERRA 30
Właśnie podjełem decyzje i jako 2 wykrywacz typowo na drobnice (bo tylko takową zbieram) postanowiłem kupić Minelab X-TERRA 30.
No i właśnie tu mam pytanie. Chodzi o to czy wykrywacz jest trudny do opanowania ? Bo słyszałem że z nim to tylko włącz i szukaj
No i jak to z jego energonoimą i "monetko-żerstwem" ?
No i właśnie tu mam pytanie. Chodzi o to czy wykrywacz jest trudny do opanowania ? Bo słyszałem że z nim to tylko włącz i szukaj
Re: Minelab X-TERRA 30
Witam,
Myślę że warto poczytać ten wątek:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=58
Trudny na pewno nie jest. Bardzo lekki i wygodny. Co do skuteczności, to nich się wypowiadają użytkownicy.
proscan
Myślę że warto poczytać ten wątek:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=58
Trudny na pewno nie jest. Bardzo lekki i wygodny. Co do skuteczności, to nich się wypowiadają użytkownicy.
proscan