Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Niedawno kupiłem ten wykrywacz i mam takie pytanie, jak należy ładować akumulatorek, aby go prawidłowo uformować?
W instrukcji jest napisane, że po całkowitym naładowaniu akumulatorków tj.12-14 godzin zielona dioda zgaśnie, ja ładowałem je ok.20 godzin a dioda ta dalej się świeciła, ładowarkę odłączyłem ale nie wiem czy się naładowały.
W zestawie jest też metalowa stopka, ale nie wiem gdzie mam ją przyczepić.
W instrukcji jest napisane, że po całkowitym naładowaniu akumulatorków tj.12-14 godzin zielona dioda zgaśnie, ja ładowałem je ok.20 godzin a dioda ta dalej się świeciła, ładowarkę odłączyłem ale nie wiem czy się naładowały.
W zestawie jest też metalowa stopka, ale nie wiem gdzie mam ją przyczepić.
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Rozumiem, że wykrywacz jest nowy. Sprzedawca nie zna odpowiedzi na te pytania?
Z tego co pamiętam ta dioda powinna przygasnąć, ale w praktyce nie bardzo to widać.
Co do tej stopki, to podejrzewam że odpowiedź jest tutaj:
http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=422216
a rozmaiwamy o tym, co w ramce:
proscan
Z tego co pamiętam ta dioda powinna przygasnąć, ale w praktyce nie bardzo to widać.
Co do tej stopki, to podejrzewam że odpowiedź jest tutaj:
http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=422216
a rozmaiwamy o tym, co w ramce:
proscan
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Wykrywacz jest nowy, kupiony w Vikingu. Sprzedawcy nie pytałem, myślałem, że Pan jako serwisant będzie coś wiedział.
Dokładnie o tą stopkę mi chodziło, teraz już wszystko jasne.
Dokładnie o tą stopkę mi chodziło, teraz już wszystko jasne.
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
Ja nie jestem serwisantem ani Vikinga, ani Minelaba.
proscan
proscan
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
ProScan pisze:Z tego co pamiętam ta dioda powinna przygasnąć, ale w praktyce nie bardzo to widać.
u mnie gasnie calkowicie.
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
W czasie gdy miałem Gt ,podczas ładowania zasobnika z akku(fabr.) dioda świeciła na zielono dość mocno , w tym czasie słychac było charakterystycznie bzyczenie,po naładowaniu dioda przygasała jedynie.Wtedy odłączałem ładowarkę.
Metalową stopkę wkładasz w połówki podłokietnika,ale tylko w przypadku gdy elektronikę zakłądasz pośrodku, w praktyce wszyscy noszą na końcu,i jej nie używają.
Najlepszym wyjściem jest noszenie na pasku całej elektroniki.
Metalową stopkę wkładasz w połówki podłokietnika,ale tylko w przypadku gdy elektronikę zakłądasz pośrodku, w praktyce wszyscy noszą na końcu,i jej nie używają.
Najlepszym wyjściem jest noszenie na pasku całej elektroniki.
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
bigi pisze:ProScan pisze:Z tego co pamiętam ta dioda powinna przygasnąć, ale w praktyce nie bardzo to widać.
u mnie gasnie calkowicie.
u mnie lekko przygasała,ale świeciła się nadal.
Re: Minelab Sovereign GT - ładowarka i podstawka
W moim sprzęcie również cały czas świeci.