czego to ludziska nie przysyłają...

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: bigi »

cholerka uzywalem takiego fiszerka i wiem ze ciezko go polamac - nawet po pijaku wiec doslownie miszczu :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Wszystko da się połamać:

Obrazek

:blow

proscan
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: PartyzantPL »

Nie no butki pierwsza klasa, co to za model :roll: ??? A wracając do wykrywcza nawet alu z NASA nie pomogło :(
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: bigi »

PartyzantPL pisze:Nie no butki pierwsza klasa,


ten z prawej nogi ma przed soba przyszlosc :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

A propos zniszczonego White'sa...

Brak oryginalnego miernika nie jest żadnym problemem na rodzimej złotej rączki. Od czego ruskie mierniki!?

Obrazek

=D> :fiu

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Kolejna naprawa z cyklu "co? ja nie dam rady!?"

Na forum często piszę, że problemy ze stabilnością wynikają nierzadko z uszkodzonych kabli. Jako że pogłoski szybko się roznoszą, więc niestety są ludzie, którym się wydaje że to co napiszę o jakimś wykrywaczu (lub typie cewki) dotyczy wszystkiego. Zapanowała swoista moda na mędrkowanie i diagnostykę na podstawie tego co ktoś usłyszał, lub wyczytał.

A ponieważ wymiana kabla wydaje się niektórym banalna, to kończy się niestety tak:

Obrazek

Tą sondę dostałem niedawno. Jeszcze nie wyszedłem z szoku i nie wiem co zrobić. Jestem bliski odesłania tego śmietnika klientowi, bo ja zajmuję się naprawą wykrywaczy, a nie ratowaniem trupów, które ktoś uśmiercił własną ignorancją.

Przestrzegam przed samodzielnymi, domorosłymi naprawami. Nie masz pojęcia o wykrywaczach, to się sam nie bierz! Dotyczy to zarówno właścicieli jak i domorosłych naprawiaczy, co to myślą, że "dadzą radę".

:?

proscan
bogdans
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 10, 2006 2:43 am

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: bogdans »

witam!

ProScan pisze:A ponieważ wymiana kabla wydaje się niektórym banalna, to kończy się niestety tak

Skubaniec, zaoszczędził na koszulce termokurczliwej ... pewnie daje się ją gęściej ;)

pozdrawiam
bogdans
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: rutus »

Witam !

Kiedyś dostałem do naprawy wykrywacz którego właściciel wpadł do wody a potem otworzył obudowę i suszył elektronikę nad ogniskiem :lol:
Nie dało się naprawić ....

pozdrawiam .
Michal S.
Posty: 60
Rejestracja: czw mar 08, 2007 4:09 pm
Lokalizacja: Swietokrzyskie

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: Michal S. »

Ale się ubawiłem : :lol: Nie do wiary.Proscanie będziesz to naprawiał?
Mintaj
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 8:50 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: Mintaj »

Koledzy, dajcie już spokój Proscanowi i jemu klientowi.
To mi wygląda na odcięcie kabla lub fatalne uszkodzenie. Może właściciel, na szybko chciał wyjść z tej trudnej sytuacji i tak zamierzał sobie pomóc.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Kilka fotek tego w czym przychodzą sprzęty do naprawy. Czasami można się zdziwić.

Zacznijmy od tego, jak nie należy pakować:

Wykrywacz bez zabezpieczenia - rurka i miernik przebiły się przez katon!

Obrazek

Przesyłka bez adresu (na szczęście jest ulica i miasto!):

Obrazek

Przesadny Minimalizm ("zmumifikowany" Garrett GTA. Także próbuje wydostać się na wolność!):

Obrazek

Wersja podobna jw, chociaż mniej drastyczna, bo tylko fragment poza kartonem. Paczka - jamnik:

Obrazek

Wersja pakowania sondy "dla rozbawienia serwisanta":

Obrazek

Przegięcie (chociaż pozytywne) w drugą stronę. Wykrywacz w pudle styropianowym:

Obrazek

Kolejne przegięcie, ale rozbrajająco skuteczna metoda bezpiecznego pakowania (proszę jednak nie rozwijać tego pomysłu z innymi balonikami służącymi do zabezpieczeń!):

Obrazek

:)

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Wersja pakowania sondy "dla rozbawienia serwisanta":

"serwisant" pomyślał pewnie, że niespodziewanie dostał tort urodzinowy :D
Ale faktem jest żeby tak zapakować sondę to trzeba się naprawdę postarać.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: ProScan »

Jak widać samodzielna regeneracja zasobnika z akumulatorkami niektórym wydaje się bardzo prosta. Akumulatorki, kawałki przewodów, cyna i lutownica od szwagra, który lutuje rury CO i gotowe!

Obrazek

:shock:

proscan
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Post autor: bigi »

ale o co chodzi ? dziala ? dziala wiec jest OK :D hehe
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

(problem z załacznikami) - wydzielone do wyjaśnienia

Post autor: ProScan »

Ciąg dalszy...

ciekawych pakunków:

paczkaorto01.jpg


i monety w (a właściwie na) wykrywaczu:

moniaex01.jpg


:?

proscan
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt gru 21, 2012 8:34 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ