Pozdrawiam
Głęboki wykrywacz - co kupić?
Głęboki wykrywacz - co kupić?
Witam ponownie
po dzisiejszym chrzcie w polu stwierdzam, że mój EuroAce nie nadaje się na tzw. "głębokie doły" ale to nic wykorzystam go w innym terenie nie przejmujcie się
Tym razem jednak szukam czegoś "głębokiego" co byście polecili? Zastanawiam się nad polskim sprzętem typu HS-3, Traper, któryś Armand lub jakiś inny nie za drogi bo mnie żona zlinczuje
może być używany... na allegro widzę 2 tanie Trapery (jeden jest kup teraz za 470zł) może to by się nadało? Zapraszam do dyskusji, czas mnie goni bo jak pokrzywy urosną to będzie lipa
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?
Głębokiego na jakie rzeczy?
A wątek o wspomnianych wykrywaczach już jest na forum, więc proszę tutaj nie ciągnąć o tych wykrywaczach w tym miejscu. Z resztą jak nic oryginalnego się nie wyłoni to zablokuję.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2496
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=817
proscan
A wątek o wspomnianych wykrywaczach już jest na forum, więc proszę tutaj nie ciągnąć o tych wykrywaczach w tym miejscu. Z resztą jak nic oryginalnego się nie wyłoni to zablokuję.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2496
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=817
proscan
Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?
napisz na co ma byc gleboki i ile sobie liczysz na niego
Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?
Najlepiej żeby łapał większe rzeczy typu: hełm, stary karabin lub podobne gabarytowo... na dużych głębokościach cena max 1000zł dobrze by było jak by szło ustawić dyskryminację małych rzeczy typu gwóźdź, śrubka, mała łuska... chodzi mi głównie o to by wyciągać rzeczy głęboko zalegające.
Re: Głęboki wykrywacz - co kupić?
OK - wątek zamykam.
proscan
proscan