Problem z 6000 Di PRO SL

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
duff
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 26, 2005 12:18 pm
Lokalizacja: znad Bzury

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: duff »

Mimo wszystko ten łajtek jest bardzo żarłoczny, akumulatorki starczają mi na 5h chodzenia bez przerwy, bez słuchawek.
W jakiej cenie sie kręci ten żelak i gdzie go można kupić?
pzdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: ProScan »

Tak coś takiego wygląda (mniej więcej):

http://www.emu.com.pl/

proscan
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: wicja1 »

Takie akumulatorki można kupić na Allegro.Koszty są nikskie,coś w granicach 15-20 PLN.Ale trzeba kupić mocny zasilacz (lub ładować delikatnie prostownikiem). No i trzeba jeszcze dolutować zasilające kabelki wewnątrz wykrywki,zakończone "damskimi" konektorkami.
Myślę,że chyba troszkę prościej jest zacząć od dobrych słuchawek. :)
Pozdrawiam serdecznie,
wicja1.[/list]
duff
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 26, 2005 12:18 pm
Lokalizacja: znad Bzury

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: duff »

W trybie TR DISC zaobserwowałem, że nie można utrzymać syg. prog., a gdy najeżdżam na dołek to wyje(fałszywy syg.). Wogóle sie kiepsko pracuje w terenie pokopanym, nierównym. (Co do GebNorm, to sie sprawa wzbudzania poprawiła, warunek; muszą być mocne aku do 5h pracy)
Czy to normalne?
pzdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: ProScan »

Na Śląsku śnieg. Może już pora wysłać wykrywacz do przeglądu ?

:pa

proscan
duff
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 26, 2005 12:18 pm
Lokalizacja: znad Bzury

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: duff »

Witam,
no faktycznie teraz pogoda już raczej nie na kopanie :D .
Panie Piotrze, jak wyślę wykrywacz do Pana i sie okaże,że jest wszystko w pożądku i że tylko ja sobie ubzdurałem,że on coś źle pracuje w trybach statycznych ( nie miałem wcześniej żadnego wykrywacza statycznego!) to ile się u Pana płaci za taki przegląd posezonowy wykrywacza? (oczywiście + przesyłka)
P.S. mam u Pana status stałego klienta :D

pzdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z 6000 Di PRO SL

Post autor: ProScan »

Nic nie będzie kosztować - tyle ile przesłka zwrotna.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ