Witam ,
bie wiem , czy wybrałem własciwy dział i czy już nie było podobnego tematu ( ? ) ...
Kupiłem używany wykrywacz MXT , w którym połączenie części górnej i środkowej wysięgnika , nie jest sztywne . Nawet wtedy , gdy nie jest zainstalowana część dolna , o sondzie nie wspominając , oba elementy przemieszczają się względem siebie .Nic nie daje doktecenie śruby .W środkowym elemencie jest wgłebienie , powstałe wskutek niestabilnosci konstrukcji. Chciałbym zapytać , co można zrobić , by skutecznie usztywnić wysięgnik ?Czy można to zrobić , jakimś , " domowym " sposobem , czy moze wymienuć element na nowy ?Czy w tym przypadku "metoda spawacza " ( antena TM ) miałaby zastosowanie ?
Gopherus
" Ruchomość " wysięgnika MXT
Re: " Ruchomość " wysięgnika MXT
A w jakim stanie jest końcówka rurki środkowego wysięgnika.
proscan
proscan
Re: " Ruchomość " wysięgnika MXT
Jest tam to wgłębienie , o którym pisałem, w " partti " wchodzącej w element górny wysięcnika . Generalnie wygląda na " wymęczoną " .Połączenie części środkowej i dolnej jest sztywne .
Dziękuję za szybką reakcję .
Gopherus
Dziękuję za szybką reakcję .
Gopherus
Re: " Ruchomość " wysięgnika MXT
Czy gdyby założyć ten element na odwrót (wygięciem w przeciwną stronę), to będzie sztywne?
Re: " Ruchomość " wysięgnika MXT
Dzisiaj nie mogę tego sprawdzić , ale spróbuję .
Pozdrawiam.
Gopherus
Pozdrawiam.
Gopherus
Re: " Ruchomość " wysięgnika MXT
W położeniu " odwrotnym " jest lepiej .Dziękuję za sugestię .
Pozdrawiam
Gopherus
Pozdrawiam
Gopherus