Jeoscan 2D System
Jeoscan 2D System
Witam Panie Piotrze ,tradycyjne pytanie co to jest Jeoscan 2D System Macro Detector, czy to jakis krewniak Puls Stara II, albo detecha? Na ile to może być przydatne na stanowiskach archeo? Oczywiście legalne odkrywki ,nieinwazyjne badania kurchanów itp. opis jest zachęcający? To jakaś alternatywa dla georadaru? 
Re: Jeoscan 2D System
Zadając tego rodzaju pytania proszę o podawanie linków.
http://www.makrodetector.com/?t=Jeoscan ... 30&setLg=1
To urządzenie wygląda na jakiś klon wynalazków pt Nokta. To zwykły wykrywacz z podłączonym komputerkiem i rozbudowanymi opcjami wizualizacji.
Całość w odpustowej kolorystyce, świadczącej o tym, że jest dedykowana murzynom kochającym błyskotki.
Raczej dla naiwnych.
proscan
http://www.makrodetector.com/?t=Jeoscan ... 30&setLg=1
To urządzenie wygląda na jakiś klon wynalazków pt Nokta. To zwykły wykrywacz z podłączonym komputerkiem i rozbudowanymi opcjami wizualizacji.
Całość w odpustowej kolorystyce, świadczącej o tym, że jest dedykowana murzynom kochającym błyskotki.
Raczej dla naiwnych.
proscan
Re: Jeoscan 2D System
Dzięki