GTP

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
A.D.M.
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 10:28 pm

GTP

Post autor: A.D.M. »

Witam.
Zastanawiam się, co można by zyskać podinając nową cewkę DD Garretta do GTP ? I czy wogóle to możliwe? Ktoś już próbował?
cpt. Nemo
Posty: 17
Rejestracja: czw mar 24, 2011 11:54 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: GTP

Post autor: cpt. Nemo »

Co rozumiesz przez slowa - "nowa cewke" ?
Do GTP byly produkowane cewki DD i czasem takiej uzywam w moim GTP-1350.
Wielka i niezbyt lekka, stabilnie pracuje, duzy obszar dosc glebokiego przemiatania, duzo gorsza precyzja pinpointera ot i z grubsza wszystko.
A.D.M.
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 10:28 pm

Re: GTP

Post autor: A.D.M. »

Mam na myśli nową 8,5 na 11" zakładaną w EuroKanarku i AT Pro.
10 na 14 " kedyś używałem i ergonomia sprzętu była fatalna. 8,5-11" jest zdecydowanie lżejsza - ciekaw jestem na ile można poprawić osiągi względem standartowego koncentryka 7 -10" .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GTP

Post autor: ProScan »

Elektrycznie będzie pasować. Co do zasięgów - nie wiem...

:pa

proscan
ODPOWIEDZ