Witam.
Zastanawiam się, co można by zyskać podinając nową cewkę DD Garretta do GTP ? I czy wogóle to możliwe? Ktoś już próbował?
GTP
Re: GTP
Co rozumiesz przez slowa - "nowa cewke" ?
Do GTP byly produkowane cewki DD i czasem takiej uzywam w moim GTP-1350.
Wielka i niezbyt lekka, stabilnie pracuje, duzy obszar dosc glebokiego przemiatania, duzo gorsza precyzja pinpointera ot i z grubsza wszystko.
Do GTP byly produkowane cewki DD i czasem takiej uzywam w moim GTP-1350.
Wielka i niezbyt lekka, stabilnie pracuje, duzy obszar dosc glebokiego przemiatania, duzo gorsza precyzja pinpointera ot i z grubsza wszystko.
Re: GTP
Mam na myśli nową 8,5 na 11" zakładaną w EuroKanarku i AT Pro.
10 na 14 " kedyś używałem i ergonomia sprzętu była fatalna. 8,5-11" jest zdecydowanie lżejsza - ciekaw jestem na ile można poprawić osiągi względem standartowego koncentryka 7 -10" .
10 na 14 " kedyś używałem i ergonomia sprzętu była fatalna. 8,5-11" jest zdecydowanie lżejsza - ciekaw jestem na ile można poprawić osiągi względem standartowego koncentryka 7 -10" .