. Cena o jaka chlopina pyta to 2300PLN warto?Detech SS3100G
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Detech SS3100G
Ciezko cos znalezc w sieci, poza informacjami od producenta i krotkiej odpowiedzi proscana
, moge go kupic z rama 1x1 [m] plus cewki 18" 14" 5", jak to ustrojstwo ma sie do zasiegow w porownaniu z TM'em, czy ktos sie tym juz bawil? Proscanie
. Cena o jaka chlopina pyta to 2300PLN warto?
. Cena o jaka chlopina pyta to 2300PLN warto?Re: Detech SS3100G
Zasięgi wg Vikinga:
http://www.viking.waw.pl/hobby_.php?id= ... ucent_id=2
1. Cewka 18" (45cm)
2. Cewka 1 m x 1 m
3. Cewka 2 m x 2 m
Płytka 10 cm x 10 cm
75 cm
137 cm
145 cm
Puszka 0.33ml
80 cm
150 cm
160 cm
Płytka 25cm x 25cm
120 cm
212 cm
232 cm
Skrzynka 25 cm x 23 cm x 18 cm
123 cm
222 cm
250 cm
http://www.viking.waw.pl/hobby_.php?id= ... ucent_id=2
1. Cewka 18" (45cm)
2. Cewka 1 m x 1 m
3. Cewka 2 m x 2 m
Płytka 10 cm x 10 cm
75 cm
137 cm
145 cm
Puszka 0.33ml
80 cm
150 cm
160 cm
Płytka 25cm x 25cm
120 cm
212 cm
232 cm
Skrzynka 25 cm x 23 cm x 18 cm
123 cm
222 cm
250 cm