Wypożyczenie

Prowadzenie poszukiwań, konsulting, wypożyczenie wykrywacza etc
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Wypożyczenie

Post autor: Zapytanie_email »

Dzień dobry

Pragnę zapytać, czy jest (a raczej czy będzie na wiosnę) możliwość wypożyczenia od Was dobrej klasy sprzętu do wykrywania metali, pustych przestrzeni, czy przedmiotów ?

Jeśli tak, to na jakich warunkach i za ile.

Moja siedziba znajduje się poniżej XXX od Gliwic (więc przyjazd do Was nie jest problemem) i aż prosi się o delikatne spenetrowanie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wypożyczenie

Post autor: ProScan »

Na dzień dzisiejszy (nie wiem co będzie na wiosnę) dysponuję wykrywaczem klasy Classic III oraz klasy TM 800 (pisze "klasy" - bo to nie są dokładnie te wykrywacze).

Mogę je wypożyczyć za 50zł za weekend od sztuki. Bez baterii. Udzielam krótkiego szkolenia. Pobieram kaucję (odpowiednio 500 i 1500zł).

Warunki szczegółowe do uzgodnienia.

Ostrzegam, że do wykrywacza trzeba się przyzwyczajać. Może okazać się, że osoba który po raz pierwszy widzi taki sprzęt na oczy, nie da sobie rady z jego obsługą. :smt021

Jeśli rzecz jest konkretna to może lepiej wypożyczyć proscana :-k
Zastrzegam że nie podejmuję się akcji w której może zaistnieć ryzyko wejścia w kolizję z prawem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wypożyczenie

Post autor: ProScan »

Oto zdjęcie tego wykrywacza "klasy TM 800":

Obrazek
ODPOWIEDZ