Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
norshall
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm

Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?

Post autor: norshall »

Witam,

jak w temacie, poszukuje człowieka z Whitsem z Wrocławia, jest tu takowy?:)
Yahoo
Posty: 25
Rejestracja: wt lis 24, 2009 4:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re:

Post autor: Yahoo »

Ja co prawda z EXII, ale też z Wrocławia, może jakiś wypadzik?
gg 3799618
pzdr
norshall
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 01, 2011 11:59 pm

Re: Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?

Post autor: norshall »

Hmm, a sprawnie poruszasz się w temacie "obsługi" np. 5900 ? Poszukuje kogoś z kim mógłbym nauczyć się obsługi w "terenie" a nie tylko na sucho z instrukcją 8)
Yahoo
Posty: 25
Rejestracja: wt lis 24, 2009 4:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re:

Post autor: Yahoo »

Tak jak pisałem sam biegam z Minelabem EXII, co do materii Whites'ów to raczej nie pomogę, chodziło mi raczej o jakiś wypadzik celem porównania tych sprzętów.
Pozdro
ODPOWIEDZ