Witam,
jak w temacie, poszukuje człowieka z Whitsem z Wrocławia, jest tu takowy?:)
Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?
Re: Czy jest ktoś z Wrocławia z Whites'em 5900?
Hmm, a sprawnie poruszasz się w temacie "obsługi" np. 5900 ? Poszukuje kogoś z kim mógłbym nauczyć się obsługi w "terenie" a nie tylko na sucho z instrukcją 