Dodawanie załączników

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości
Tomasz Gumny
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 3:52 pm
Lokalizacja: Trzcianka/Poznań

Dodawanie załączników

Post autor: Tomasz Gumny »

Może dałoby się odblokować dodawanie niewielkich (np. do 100kB) załączników (obrazków) w jednym dziale (Konstrukcje samodzielne)?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Dodawanie załączników

Post autor: ProScan »

Nie ma takiej opcji.

:pa

proscan
Tomasz Gumny
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 3:52 pm
Lokalizacja: Trzcianka/Poznań

Re: Dodawanie załączników

Post autor: Tomasz Gumny »

Rozumiem, ale trochę szkoda, bo trudno dyskutować o szczegółach na podstawie opisu słowno-muzycznego a korzystanie z obcych/darmowych serwerów jest dla mnie kłopotliwe.
ODPOWIEDZ