Dodawanie załączników
-
Tomasz Gumny
- Posty: 49
- Rejestracja: wt kwie 28, 2009 3:52 pm
- Lokalizacja: Trzcianka/Poznań
Dodawanie załączników
Może dałoby się odblokować dodawanie niewielkich (np. do 100kB) załączników (obrazków) w jednym dziale (Konstrukcje samodzielne)?
Re: Dodawanie załączników
Nie ma takiej opcji.
proscan
proscan
-
Tomasz Gumny
- Posty: 49
- Rejestracja: wt kwie 28, 2009 3:52 pm
- Lokalizacja: Trzcianka/Poznań
Re: Dodawanie załączników
Rozumiem, ale trochę szkoda, bo trudno dyskutować o szczegółach na podstawie opisu słowno-muzycznego a korzystanie z obcych/darmowych serwerów jest dla mnie kłopotliwe.