Witam
Z racji zarośniętych pól i nudy bawię się w asg z grupą z www.psbasg.net . Do wyposażenia chcę sprawić sobie stylową wykrywkę, którą chyba widać na tej fotce http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_P7lsU6JzU3o/TOWkAPa5TAI/AAAAAAAAAP0/mZy9-vbBC4M/s1600/45151985.jpg&imgrefurl=http://grognews.blogspot.com/2010_12_01_archive.html&usg=__VdU3WphLXFsPM-vBYbcqJQEjQzo=&h=409&w=650&sz=59&hl=pl&start=41&zoom=1&tbnid=dE9JyH1szpePfM:&tbnh=98&tbnw=155&ei=dLIaTrK0IITu-ga14enXBw&prev=/search%3Fq%3D16%2Bair%2Bassault%2Bbrigade%2Barmour%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DDMX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D583%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=128&vpy=194&dur=498&hovh=98&hovw=155&tx=158&ty=85&page=4&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:41&biw=1024&bih=583
Pytanie co to jest i czy ewentualnie można by jakoś w to przeszczepić flaki od np. kanarka aby bawić się monetami na wypadach.Dzięki
prośba o identyfikację wojskowego wykrywacza
Re: prośba o identyfikację wojskowego wykrywacza
To chyba to:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1909
Stylowy?
Co do przekładek, to krótko mówiąc, jest to głupi pomysł.
proscan