Minelab explorer II

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
sinad
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 9:01 pm

Minelab explorer II

Post autor: sinad »

Witam kolegów.
Modyfikuje mojego EX2 i planuje również zmienić sposób zasilania.
Czy ktoś z Was stosował w swych dekoratorach źródła litowo-jonowe 18650 lub podobne - 3,7v (po naładowaniu 4,2V)
Mają duże pojemności, można z nich ciągle pobierać potrzebne mi 200mA i są lekkie.
Chciałbym zastosować 3 takie akumulatory.
Co o tym myślisz proscanie ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab explorer II

Post autor: ProScan »

12,6V nie powinno stanowić problemu...

:pa

proscan
ODPOWIEDZ