Witam kolegów.
Modyfikuje mojego EX2 i planuje również zmienić sposób zasilania.
Czy ktoś z Was stosował w swych dekoratorach źródła litowo-jonowe 18650 lub podobne - 3,7v (po naładowaniu 4,2V)
Mają duże pojemności, można z nich ciągle pobierać potrzebne mi 200mA i są lekkie.
Chciałbym zastosować 3 takie akumulatory.
Co o tym myślisz proscanie ?
Minelab explorer II
Re: Minelab explorer II
12,6V nie powinno stanowić problemu...
proscan
proscan