Podróbki Teknetics T2

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
doktordetektor
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:12 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: doktordetektor »

Sprawa się wyjaśniła. To orginał. Dotychczasowy użytkownik wykrywacza dokleił dodatkową folię zabezpieczającą z poliwęglanu na wyświetlacz i osłonę przycisku MENU co wzbudziło u producenta podejrzenia. Swoją drogą poprosiłem producenta o jakieś zdjęcia podróbek T2. Pewnie sie nie doczekam.
doktordetektor
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:12 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: doktordetektor »

Odpowiedzieli szybko ale tak jak myślałem bez fotek ale za to ze wskazówkami:

Best way to tell, is when you turn on the machine a REV # comes up. It should say 8.8.
If it does not, if its says 6.5, or any other number or not at all, then best to contact us. Although many genuine T2's have a 6.5 rev #, the rev number that was faked is 6.5.
Also, be very suspicious of any T2's from China or Dubai.
Tim
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: ProScan »

No i co się pokazuje u Pana?

:?:

proscan
doktordetektor
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 16, 2011 8:12 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: doktordetektor »

6.5
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: ProScan »

Czyli nie wiadomo dalej nic.

Mam nadzieję, że działa jak należy przynajmniej...

:pa

proscan
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: waclawm »

Cos nie bardzo wierze w te podrobki T2, to juz prawie 2 lata jak poszukuje sie tych podrobek i wyglada na to ze nikt ich nie widzial nawet
Teknetics. Pamietam jak conajmniej w dwuch sklepach na zachodzie spytalem o wykrywacze uzywane to mnie straszono ze lepiej kupic drozej u nich w sklepie niz uzywany bo wiekszosc to podroby i ze na tym strace. Wydaje mi sie ze mit o podrobach pasuje do utrzymania wysokiej ceny w sklepach firmowych i odstraszania klijentow od uzywanych wykrywek.
Napewno mozna znalesc ogloszenia na Alibaba gdzie azjaci uzywaja nazwy firmowych detektorow dla swoich rodzimych lub cudzych produktow tyle ze jest to tak oczywiste ze mozna sie posmiac.
Osobiscie bedac wielokrotnie w Chinach odwiedzilem sporo dystrybutorow z detektorami i wrecz domagalem sie jakichkolwiek kopi renomowanych detektorow ale nie byli wstanie nic zaoferowac z wyjatkiem orginalow w cenie wielokrotnie wiekszej niz na zachodzie. Wykrywacze w Chinach sprzedawane sa dla instytucji panstwowych wiec ceny sa z kosmosu. Jedyna podrobe a wlasciwie imitacje nazwy i obudowy jaka znalazlem kupilem za bardzo przyzwoite $110 i nie wiem po co wyglupiaja sie z tymi obcymi nazwami bo produkt jest wart te $110 i znalazl by nabywcow pod rodzima nazwa.
Pozdrowienia
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: waclawm »

Skoro juz mowa o rewizji softweru do T2 to moze ktos wie czy w kraju jest swiadczona usluga wymiany softweru na nowsza rewizje. Na plytce jest konektor do programowania M430F167.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: ProScan »

Serwis Teknetics prowadzi Talcomp. Bardzo jednak wątpię, że producent wypuszcza z rąk i udostępnia komukolwiek firmware.

:pa

proscan
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: zdzichu »

chińska podróbka t2 GoldFinder GF2 :shock: ciekawe co ma w środku, wygląd identyko

http://metal-detector.en.made-in-china. ... inder.html
http://jhking.en.alibaba.com/product/53 ... ector.html

Piractwo na maxa , ten chiński pirat kosztuje około 220 $

A tu test http://www.youtube.com/watch?v=M5AlwG0H70U
waclawm
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: waclawm »

Ciekawe czemu firma Teknetics poprostu nie powie ze podroby nie nazywaja sie Teknetics ale GoldFinder????
Ci producenci z linkow to raczej oszusci - ja bym pieniedzy nie wyslal, no ale ktos robi te GF2. Aczkolwiek BMW, VW i Mercedesy robione sa w Chinach i to orginaly. Jezeli GF2 to cos takiego jak SEAT zamiast Fiata lub
Holden zamiast Opla to bylo by fajnie. Jezeli natomiast jest to ich konstrukcja a wyglad T2 to ma to calkiem dobre osiagi/ceny.
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: zdzichu »

Jak na chinolka to zasięgi przyzwoite
http://www.youtube.com/watch?v=Pohx66l-JpY
Sam bym sie skusił na jednego :)
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: zdzichu »

Kolejne klony T2 zdaje sie w rosyjskim wydaniu
http://metallodetektor.com.ua/metallode ... viking.htm


http://www.youtube.com/watch?v=SFs8dXCi9sA
http://www.youtube.com/watch?v=Zaf9Q7IncA8
Zaczęła je produkować przerabiać rosyjska firma AKA i mają w swojej ofercie
http://metallodetektor.com.ua/metallodetektori-aka.htm
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: ProScan »

Nowa podróbka?

Obrazek

Inna konstrukcja zasobnika na baterię, podłokietnika oraz inna sonda.

Może kolega Lamina coś wie?

:pa

proscan
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: Lamina »

nie ma nic wspólnego z oryginałem, nie jest to nowy model, ani nowa wersja :). kolejna kopia.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Podróbki Teknetics T2

Post autor: Lamina »

Spora akcja na skalę światową,
mały sukces w wielkiej wojnie z podróbkami.
http://www.prnewswire.com/news-releases ... 34611.html
ODPOWIEDZ