Dylemat cewkowy DFX
Dylemat cewkowy DFX
Witam,
proszę o pomoc specjalisty.
Wybór sondy sprawia mi duży problem biorę pod uwagę: czas potrzebny na zdobycie, oraz w największej mierze osiągi, możliwość serwisu w ProScanie również jest dużym atutem. Będę tą cewkę stosował głównie przy poszukiwaniu drobnicy.
Biorę pod uwagę:
Nel Tornado (czas dostawy 2 tygodnie, cewka nowa, cena 500 zł)
DeTech Sef 15x12 ( czas dostawy z Angli - nieznany, cewka używana, koszt około 500 zł)
D2 Whitesa ( czas dostawy około tygodnia, używana, cena około 500 zł)
A właśnie co sądzicie o tej aukcji:
http://allegro.pl/whites-cewka-d2-10-ca ... 31239.html
Prosżę o pomoc.
proszę o pomoc specjalisty.
Wybór sondy sprawia mi duży problem biorę pod uwagę: czas potrzebny na zdobycie, oraz w największej mierze osiągi, możliwość serwisu w ProScanie również jest dużym atutem. Będę tą cewkę stosował głównie przy poszukiwaniu drobnicy.
Biorę pod uwagę:
Nel Tornado (czas dostawy 2 tygodnie, cewka nowa, cena 500 zł)
DeTech Sef 15x12 ( czas dostawy z Angli - nieznany, cewka używana, koszt około 500 zł)
D2 Whitesa ( czas dostawy około tygodnia, używana, cena około 500 zł)
A właśnie co sądzicie o tej aukcji:
http://allegro.pl/whites-cewka-d2-10-ca ... 31239.html
Prosżę o pomoc.
Re: Dylemat cewkowy DFX
Do drobnicy 15x12?
A NEL ile ma cali?
Co do serwisu, to wszystkie jestem w stanie naprawić (tak sądzę).
proscan
A NEL ile ma cali?
Co do serwisu, to wszystkie jestem w stanie naprawić (tak sądzę).
proscan
Re: Dylemat cewkowy DFX
Kolega mówi, że w Anglii się 15x12 na drobnice sprawdza, na polskich przeszukanych miejscówkach też powinno.
Co do Nel nie znam wymiarów ale na oko podobne do 15na12, kolega ma przy Omedze i chwali. Może widział Pan ją w Lelowie?
Co do Nel nie znam wymiarów ale na oko podobne do 15na12, kolega ma przy Omedze i chwali. Może widział Pan ją w Lelowie?
Re: Dylemat cewkowy DFX
Zapomnij o szukaniu drobnicy Detech-em SEF 12x15 ! Miałem taką przy DFX-ie i wiem o czym mówie , do tego jest ciezka i kiepsko się nią namierza ! Z ulgą się jej pozbyłem
To oczywiście moje subiektywne odczucia ! NEL-a nie widziałem w akcji więc się nie wypowiadam ale myslę że cewka D2 powinna spełnić Twoje oczekiwania
Kumulus
Kumulus
Re: Dylemat cewkowy DFX
Oni mają różne sondy. Najbardziej chyba rozpowszechnione są 12x13 (taka miałem w rękach, ale do Explorera.
Z tego co wiem, nie do wszystkich modeli mają osłonki, a to moim zdaniem duża wada.
proscan
Z tego co wiem, nie do wszystkich modeli mają osłonki, a to moim zdaniem duża wada.
proscan
Re: Dylemat cewkowy DFX
A jak jest z wartością zasięgową tego Nela 12na13 o ile przeszkoczy DD 10''???
Re: Dylemat cewkowy DFX
A jak jest z wartością zasięgową tego Nela 12na13 o ile przeszkoczy DD 10''???
A któż to wie?
proscan
Re: Dylemat cewkowy DFX
zaraz , zaraz ! A widział ktoś cewkę NEL o której wyżej mowa , kompatybilną z DFX-em ??? Myślę że cewki do Whitesów dla producenta NEL to ciągle przyszłość !? Najpierw zapowiadali jakieś cewki na marzec , teraz widać na stronie w zapowiedziach wrzesień 2011 (dziś jest 1 wrzesień
) ale dalej nic nie pokazują więc o czym mowa
Kumulus
Kumulus
Re: Dylemat cewkowy DFX
A to to oznacza słowo "ożidajetsja"
W każdym razie napisałem email do producenta z zapytaniem o te cewki ( po angielsku, bo jak widać rosyjski trochę u mnie kuleje ). Jak będę znał odpowiedź to podzielę się nią.
W każdym razie napisałem email do producenta z zapytaniem o te cewki ( po angielsku, bo jak widać rosyjski trochę u mnie kuleje ). Jak będę znał odpowiedź to podzielę się nią.
Re: Dylemat cewkowy DFX
"Ожидается" - to słowo znaczy - "spodziewane"
Czekamy na jakieś informacje
Kumulus
Czekamy na jakieś informacje
Kumulus
Re: Dylemat cewkowy DFX
No i stało się kupiłem o tą cewkę D2 10'', czekam aż dojdzie.
Co do Szczurowa i jego NEL, odpowiedzi na razie brak.
Co do Szczurowa i jego NEL, odpowiedzi na razie brak.