Problemy z Garrett'em AT PRO
-
Bynak
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
Panowie... Tak na "chłopski rozum"... Sprawdzał ktoś zasięgi IN AIR na daną monetę przed wysyłką do Vikinga i po powrocie ? Wydaje mi się jako laikowi że "naprawa" polegała na skręceniu potka montażowego od czułości o te 2 kreski i po sprawie... Nie sądzę aby ktoś w serwisie zmieniał "wsad" procka... Po prostu... Klient żalił się na za dużą czułość to mu te dwie krechy analogowo wycieli... Zgadzam się że temat "rzeka" ale... Mniej "paniki"... Więcej sprawdzianów praktycznych...
Pozdrawiam !
Pozdrawiam !
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
W ACE takiego "potka" nie ma - nie sądzę by był w AT PRO.
A nie polegało to na wymianie sondy?
proscan
A nie polegało to na wymianie sondy?
proscan
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
Kol. HUBAL domyślam, się że to Ty sprzedajesz AT Pro na tej aukcji:
http://allegro.pl/garrett-at-pro-i1689685665.html
Tak?
Opis na aukcji bardzo lakoniczny. Chciałbym wiedzieć jak obecnie wygl ada sprawa z tymi problemami o których pisałeś na początku tego wątku.
Czy po powrocie z serwisu problemy zniknęły i obecnie wykrywacz jest stabilny? C zrobił wtedy serwis? Jakieś regulacje czy wymiana wykrywacza/sondy/elektroniki?
Można wiedzieć co jest powodem sprzedaży?
http://allegro.pl/garrett-at-pro-i1689685665.html
Tak?
Opis na aukcji bardzo lakoniczny. Chciałbym wiedzieć jak obecnie wygl ada sprawa z tymi problemami o których pisałeś na początku tego wątku.
Czy po powrocie z serwisu problemy zniknęły i obecnie wykrywacz jest stabilny? C zrobił wtedy serwis? Jakieś regulacje czy wymiana wykrywacza/sondy/elektroniki?
Można wiedzieć co jest powodem sprzedaży?
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
W końcu się zmobilizowałem bo mróz troszkę złapał i oddałem At Pro do serwisu.Naprawa trwała jeden dzień a sprzęt po powrocie po prostu bajka.
Zero fałszywych sygnałów przy poruszaniu nadgarstkiem nawet przy maksymalnej czułości,zasięgi takie same jak przed naprawą no i zapamiętuje ustawienia użytkownika-Custom.
Wielkie podziękowanie dla serwisantów znanego warszawskiego sklepu.
Filmik po naprawie zamieszczę w najbliższym czasie.
Zero fałszywych sygnałów przy poruszaniu nadgarstkiem nawet przy maksymalnej czułości,zasięgi takie same jak przed naprawą no i zapamiętuje ustawienia użytkownika-Custom.
Wielkie podziękowanie dla serwisantów znanego warszawskiego sklepu.
Filmik po naprawie zamieszczę w najbliższym czasie.
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
wklejam filmik po naprawie http://www.youtube.com/watch?v=4rUeR_14rII
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
A na czy polegała naprawa?
To znaczy co wymienili? Tylko elektronikę, czy także sondę?
proscan
To znaczy co wymienili? Tylko elektronikę, czy także sondę?
proscan
Re: Problemy z Garrett'em AT PRO
Z serwisu w vik... odbierał mi go znajomy i powiedział że sprzedawca tylko się zaśmiał,więc twierdzę że była to jakaś pierdoła w elektronice spartaczona u producenta.Co do cewki to nie widać na niej żadnej ingerencji człowieka,więc problem tkwił raczej w elektronice
Garrett AT PRO wariuje!
Witam.
Aktualnie posiadam AT PRO od ponad 2 lat. Ostatnio zaczął mi się dziwnie zachowywać.
Czasami zaczyna wariować. Skala na wyświetlaczu i dźwięki szaleją.
Czasami pomaga wyłączenie na chwile, albo zatrzymanie wykrywki w bezruchu, aż cyfry na wyświetlaczu znikną.
Nie wiem czy to ma związek, ale ilość fantów od jakiegoś czasu też mi dyrastycznie spadła.
Czy mógłby Pan przetestować ten wykrywacz i ile taka przyjemność będzie mnie kosztowała?
Pozdrawiam
Winkiel
Aktualnie posiadam AT PRO od ponad 2 lat. Ostatnio zaczął mi się dziwnie zachowywać.
Czasami zaczyna wariować. Skala na wyświetlaczu i dźwięki szaleją.
Czasami pomaga wyłączenie na chwile, albo zatrzymanie wykrywki w bezruchu, aż cyfry na wyświetlaczu znikną.
Nie wiem czy to ma związek, ale ilość fantów od jakiegoś czasu też mi dyrastycznie spadła.
Czy mógłby Pan przetestować ten wykrywacz i ile taka przyjemność będzie mnie kosztowała?
Pozdrawiam
Winkiel
Re: AT PRO wariuje!
Podstawa takiego testu to inna sonda, a ja nie mam żadnych sond do AT w tej chwili.
Proponuje kontakt z jakimś sprzedawcą Garretta. Jest ich sporo na terenie Polski.

proscan
Proponuje kontakt z jakimś sprzedawcą Garretta. Jest ich sporo na terenie Polski.

proscan
Re: AT PRO wariuje!
Ok. Pozdrawiam.
AT Pro - wzbudza sie?
Zauważyłem dziwne zachowanie:
- wykrywacz daje sygnał przy uderzeniu cewką w ziemię.
- daje sygnał przemiatając nad kałużą wody! Jak przejdę nad kałużę daje sygnał na całej długości wody. Sprawdzone nad wieloma kałużami. Długa kałuża np. woda w rowie po kołach traktora i daje sygnał na całej długości z wodą. Po włożeniu cewki do wody sygnał jest również co ruch wykrywacza.
- czasem daje dzwięki za każdym ruchem wykrywacza (czyste pole bez kałuż i bez dotykania podłoża)
Coś chyba jest nie tak?
- wykrywacz daje sygnał przy uderzeniu cewką w ziemię.
- daje sygnał przemiatając nad kałużą wody! Jak przejdę nad kałużę daje sygnał na całej długości wody. Sprawdzone nad wieloma kałużami. Długa kałuża np. woda w rowie po kołach traktora i daje sygnał na całej długości z wodą. Po włożeniu cewki do wody sygnał jest również co ruch wykrywacza.
- czasem daje dzwięki za każdym ruchem wykrywacza (czyste pole bez kałuż i bez dotykania podłoża)
Coś chyba jest nie tak?
Re: Garrett AT PRO wariuje!
Połączyłem tematy, bo podejrzewam jak wyżej problem z sondą.

proscan
proscan
Re: Garrett AT PRO wariuje!
Dzięki za podpowiedź.
Dla zobrazowania nagrałem krótki filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=N-um4drP ... e=youtu.be
Dla zobrazowania nagrałem krótki filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=N-um4drP ... e=youtu.be
Re: Garrett AT PRO wariuje!
Ładnie udokumentowane.
Nie jest to normalne zachowanie wykrywacza metalu. Mi to wygląda na wadę sondy.

proscan
Nie jest to normalne zachowanie wykrywacza metalu. Mi to wygląda na wadę sondy.
proscan
Re: Garrett AT PRO wariuje!
Witam.
Faktycznie, problem tkwi w sondzie. Okazało się po znalezieniu dokumentów zakupu, że mam jeszcze miesiąc do końca gwarancji.
W serwisie wymienili sondę i wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam i Życzę Wszystkim Głębokich dołków w 2014 Roku.
Winkiel
Faktycznie, problem tkwi w sondzie. Okazało się po znalezieniu dokumentów zakupu, że mam jeszcze miesiąc do końca gwarancji.
W serwisie wymienili sondę i wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam i Życzę Wszystkim Głębokich dołków w 2014 Roku.
Winkiel