Wymiana gąbki w Fisher 1270
Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270
nie chcem zaczynać nowego tematu wiec......rozerwała mi się gabka w fisherku 1270 wiem proscanie ze znasz budowę tego wykrywacza czy jest mozliwosc naciagniecia nowej ?i czy masz takowe
Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270
Witam,
Nie pamiętam czy kiedyś wymieniałem gąbkę w tym wykrywaczu. Na pewno można ją wymienić od góry (dostając się od strony panelu). Nie wykluczam że jest przyklejona.
Mam takie gąbki ze starych zapasów. Nie jest to tania impreza (bo liczę łącznie z wymianą), więc proszę rozważyć jakieś rozwiązanie zastępcze, jeśli estetyka nie jest najważniejsza.
proscan
Nie pamiętam czy kiedyś wymieniałem gąbkę w tym wykrywaczu. Na pewno można ją wymienić od góry (dostając się od strony panelu). Nie wykluczam że jest przyklejona.
Mam takie gąbki ze starych zapasów. Nie jest to tania impreza (bo liczę łącznie z wymianą), więc proszę rozważyć jakieś rozwiązanie zastępcze, jeśli estetyka nie jest najważniejsza.
proscan
Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270
to własnie estetyka za tym przemawia zeby wymienić -czyli samej gąbki nie kupie ?
Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270
Można kupić, ale cytując samego siebie:
proscan
(... liczę łącznie z wymianą)
proscan
Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270
prosze w takim razie cenę na priva