Wymiana gąbki w Fisher 1270

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270

Post autor: kongo »

nie chcem zaczynać nowego tematu wiec......rozerwała mi się gabka w fisherku 1270 wiem proscanie ze znasz budowę tego wykrywacza czy jest mozliwosc naciagniecia nowej ?i czy masz takowe
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270

Post autor: ProScan »

Witam,

Nie pamiętam czy kiedyś wymieniałem gąbkę w tym wykrywaczu. Na pewno można ją wymienić od góry (dostając się od strony panelu). Nie wykluczam że jest przyklejona.

Mam takie gąbki ze starych zapasów. Nie jest to tania impreza (bo liczę łącznie z wymianą), więc proszę rozważyć jakieś rozwiązanie zastępcze, jeśli estetyka nie jest najważniejsza.

:pa

proscan
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270

Post autor: kongo »

to własnie estetyka za tym przemawia zeby wymienić -czyli samej gąbki nie kupie ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270

Post autor: ProScan »

Można kupić, ale cytując samego siebie:

(... liczę łącznie z wymianą)


:pa

proscan
kongo
Posty: 139
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 1:32 pm

Re: Wymiana gąbki w Fisher 1270

Post autor: kongo »

prosze w takim razie cenę na priva
ODPOWIEDZ