Witam Serdecznie
Kilka lat temu kupiłem sobie wykrywacz Penelektronik pionier.
Przez ten wykrywacz zraziłem sie do tego hobby i rzuciłem to w kąt.
Miał bardzo słabe zasiegi, sam sie czesto wzbudzał i wogule lipa.
Mozna było nim szukać... ale kluczy pod dywanem.
A teraz coś mnie ciągnie, żeby znowu spróbować.
Moge przeznaczyć na to 1300zł
Zastanawiam sie nad prospectorem2 i proximą.
Wybrał bym proxime ale jak dla mnie ciut za zagmatwana obsługa.
I najważniejsze brak dyskryminacji w trybie statycznym.
W takim razie jak szukać w trybie statycznym??
Ten fakt dyskfalifikuje Proxime.
Tak więc został prospector2, prosta obsługa na +
tylko czy nie zawiode sie jego osiagami i samowzbudzaniem?
No podobno w prospectorze2 poprawili stabilnosc.
Co myslicie o tym wyborze??
Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima
Re: Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima
Jedyne detektory za które mogę ręczyć jeśli chodzi o ich tryb statyczny, to White's 5900/6000.
Prospectora rekomendować nie mogę.
proscan
Prospectora rekomendować nie mogę.
proscan
Re: Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima
Obecnie w Prospectorze i Prospectorze 2 podwyższono stabilność, jako wynik uwagi Proscana.
http://www.youtube.com/watch?v=9m7D9TFu ... ploademail
http://www.youtube.com/watch?v=9m7D9TFu ... ploademail
Re: Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima
Kolego natec87, jesli tak naprawde chcesz sie czegos dowiedziec na temat proximy odwiedz inne fora moze znajdziesz wiecej informacji na jej temat, napisal bym wiecej, ale swieta ida... mam nadzieje ze juz niedlugo kolega opisze nam swoje zadowolenie ze stabilnosci, oraz z ilosci znalezionych fantow. Jestem fanem wypowiedzi Pana Armanda
, sledze jego wypowiedzi odnoszace sie do konstruktywnej oceny jego wyrobow i nie tylko, przez innych uzytkownikow na roznych forach. Trzymam kciuki ze dozyje chwili kiedy Pan ProScan napisze ze moze zareczyc za ktorys z modeli wykrywacza firmy Armand, tak jak bez wahania moze ręczyć za White's - a
Pozdrawiam
, sledze jego wypowiedzi odnoszace sie do konstruktywnej oceny jego wyrobow i nie tylko, przez innych uzytkownikow na roznych forach. Trzymam kciuki ze dozyje chwili kiedy Pan ProScan napisze ze moze zareczyc za ktorys z modeli wykrywacza firmy Armand, tak jak bez wahania moze ręczyć za White's - a
Pozdrawiam