Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowej wykrywki. Wcześniej chodziłem z Quattro MP i w sumie powiem że byłem z niego zadowolony. Z tego względu postanowiłem pozostać przy minelabie. Większego problemu z wyborem nie miałem gdyż w grę wchodziły dwa detektory, explorer se pro i e trac. Z tych dwóch pewnie już wiecie z nagłówka że postawiłem na e traca. Sprzęt oferowany przez wystawiającego jest nowy a i cena jak co nie którzy wiedzą też atrakcyjna tzn. około 5000 tys. Nie ukrywam jednak że największym mankamentem tego interesu jest gwarancja tzn. jej brak no może tak nie do końca bo sprzedający deklaruje się że gdyby coś padło to on jako posiadacz gwarancji oddaje go do serwisu w stanach. Poza tym wykrywacz ma menu po angielsku. Czy można je zmienić na polskie, bo prawdę mówiąc z angielskiego jestem zielony jak mlecz na wiosnę pod płotem. Jak myślicie czy warto jest wejść w ten interes czy sobie odpuścić? Napiszcie co wy o tym sądzicie. Na koniec dodam że wystawiający ma nick Sebciorek. Pozdr.
Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Nie wiem czy da się wymienić soft na "polski". Dla "polskiego" softu instrukcję można sobie ściągnąć z serwera Minelaba. Ale po zapoznaniu się z nią nie sądzę, by to była zaleta
Co do gwarancji, to z tego co się orientuję (i to jest w zasadzie pewnik), że Minelab w Irlandii uwzględnia gwarancję niezalezienie gdzie by wykrywacz nie był zakupiony.
Liczy się oczywiście data sprzedaży u dealera Minelaba - a nie u "gostka" z allegro.
proscan
Co do gwarancji, to z tego co się orientuję (i to jest w zasadzie pewnik), że Minelab w Irlandii uwzględnia gwarancję niezalezienie gdzie by wykrywacz nie był zakupiony.
Liczy się oczywiście data sprzedaży u dealera Minelaba - a nie u "gostka" z allegro.
proscan
Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
To pewny sprzedawca.
Ja dostałem gwarancję liczoną od chwili gdy sprzęt był u mnie. W tym roku z niej skorzystałem, sprzedający odpowiedział błyskawicznie. Konkretny, rzetelny, nie robił najmniejszych problemów. Wykrywacz wrócił ze Stanów stosunkowo szybko, nie poniosłem żadnych kosztów.
Ja dostałem gwarancję liczoną od chwili gdy sprzęt był u mnie. W tym roku z niej skorzystałem, sprzedający odpowiedział błyskawicznie. Konkretny, rzetelny, nie robił najmniejszych problemów. Wykrywacz wrócił ze Stanów stosunkowo szybko, nie poniosłem żadnych kosztów.
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
chcesz powiedziec, ze gwarancje realizowano w stanach
, cos mi tutaj nie pasuje 

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?
Tak. Napisz co Ci nie pasuje, wyjaśnię. (u mnie chodziło o wykrywacz f75).