Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
kret
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 25, 2011 9:16 am

Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Post autor: kret »

Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu nowej wykrywki. Wcześniej chodziłem z Quattro MP i w sumie powiem że byłem z niego zadowolony. Z tego względu postanowiłem pozostać przy minelabie. Większego problemu z wyborem nie miałem gdyż w grę wchodziły dwa detektory, explorer se pro i e trac. Z tych dwóch pewnie już wiecie z nagłówka że postawiłem na e traca. Sprzęt oferowany przez wystawiającego jest nowy a i cena jak co nie którzy wiedzą też atrakcyjna tzn. około 5000 tys. Nie ukrywam jednak że największym mankamentem tego interesu jest gwarancja tzn. jej brak no może tak nie do końca bo sprzedający deklaruje się że gdyby coś padło to on jako posiadacz gwarancji oddaje go do serwisu w stanach. Poza tym wykrywacz ma menu po angielsku. Czy można je zmienić na polskie, bo prawdę mówiąc z angielskiego jestem zielony jak mlecz na wiosnę pod płotem. Jak myślicie czy warto jest wejść w ten interes czy sobie odpuścić? Napiszcie co wy o tym sądzicie. Na koniec dodam że wystawiający ma nick Sebciorek. Pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Post autor: ProScan »

Nie wiem czy da się wymienić soft na "polski". Dla "polskiego" softu instrukcję można sobie ściągnąć z serwera Minelaba. Ale po zapoznaniu się z nią nie sądzę, by to była zaleta :smt077

Co do gwarancji, to z tego co się orientuję (i to jest w zasadzie pewnik), że Minelab w Irlandii uwzględnia gwarancję niezalezienie gdzie by wykrywacz nie był zakupiony.

Liczy się oczywiście data sprzedaży u dealera Minelaba - a nie u "gostka" z allegro.

:pa

proscan
Rafals
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 22, 2007 11:24 pm
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Post autor: Rafals »

To pewny sprzedawca.
Ja dostałem gwarancję liczoną od chwili gdy sprzęt był u mnie. W tym roku z niej skorzystałem, sprzedający odpowiedział błyskawicznie. Konkretny, rzetelny, nie robił najmniejszych problemów. Wykrywacz wrócił ze Stanów stosunkowo szybko, nie poniosłem żadnych kosztów.
marcinch1979
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Post autor: marcinch1979 »

chcesz powiedziec, ze gwarancje realizowano w stanach :roll: , cos mi tutaj nie pasuje #-o
Rafals
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 22, 2007 11:24 pm
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Gostek z USA wystawia na allegro nowego E-TRACa. Warto?

Post autor: Rafals »

Tak. Napisz co Ci nie pasuje, wyjaśnię. (u mnie chodziło o wykrywacz f75).
ODPOWIEDZ