Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
wert
Posty: 26
Rejestracja: sob cze 05, 2010 2:49 pm

Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Post autor: wert »

Kolego Proscanie bardzo mi pomogłeś i poproszę o ostatnią podpowiedź, który wykrywacz byś wybrał:

Biorę pod uwagę Xp Gmaxx II i Xp Gold Maxx Power obydwa z dużą cewką 11" i cały czas się męczę co wybrać - wiem że to całkowicie różne sprzęty ale obawiam się tej wysokiej częstotliwości xp gold maxx powera jak to zda egzamin na glebie o dość dużej mineralizacji i do tego z dużą cewką.


Gdybyś mógł podpowiedzieć co Ty byś wybrał i dlaczego: na pola orne, na monetki i inne większe kolorki a także sporadycznie na coś większego i żelaznego.

Xp Gmaxx II czy Xp Gold Maxx Power.

Opinia fachowca z takim doświadczeniem jak Ty pomoże mi podjąć ostateczna decyzję co do zakupu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Post autor: ProScan »

Ja nie wiem jak silna jest mineralizacja, więc na drobiazg wskazałbym Gold Maxx, a na uniwersalne poszukiwania G Maxx (który ma lepsze zasięgi na duże rzeczy, ale np. ma gorsze maskowanie).

:pa

proscan
wert
Posty: 26
Rejestracja: sob cze 05, 2010 2:49 pm

Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Post autor: wert »

Pięknie dziękuję. :1
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Post autor: zdzichu »

Test gold maxx power w gruncie , na większej cewce wyraźnie spada zasieg w gruncie na małe przedmioty z sreberka ;) na cewce 11'' 4 cm mniej niż na 9" na cieniutkie małe sreberko
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/22/#
wert
Posty: 26
Rejestracja: sob cze 05, 2010 2:49 pm

Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Post autor: wert »

Raczej wzrasta o 1cm

mała srebrna kopiejka na 9" - 17-18cm a na cewce 11" - 19cm.

gdybyś mógł podać gdzie konkretnie widzisz ten spadek zasięgu na 11"
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx

Post autor: zdzichu »

Mogłem żle zrozumieć ten dialekt , dobrze że poprawiłeś :D
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ