Kolego Proscanie bardzo mi pomogłeś i poproszę o ostatnią podpowiedź, który wykrywacz byś wybrał:
Biorę pod uwagę Xp Gmaxx II i Xp Gold Maxx Power obydwa z dużą cewką 11" i cały czas się męczę co wybrać - wiem że to całkowicie różne sprzęty ale obawiam się tej wysokiej częstotliwości xp gold maxx powera jak to zda egzamin na glebie o dość dużej mineralizacji i do tego z dużą cewką.
Gdybyś mógł podpowiedzieć co Ty byś wybrał i dlaczego: na pola orne, na monetki i inne większe kolorki a także sporadycznie na coś większego i żelaznego.
Xp Gmaxx II czy Xp Gold Maxx Power.
Opinia fachowca z takim doświadczeniem jak Ty pomoże mi podjąć ostateczna decyzję co do zakupu.
Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx
Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx
Ja nie wiem jak silna jest mineralizacja, więc na drobiazg wskazałbym Gold Maxx, a na uniwersalne poszukiwania G Maxx (który ma lepsze zasięgi na duże rzeczy, ale np. ma gorsze maskowanie).
proscan
proscan
Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx
Pięknie dziękuję. 

Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx
Test gold maxx power w gruncie , na większej cewce wyraźnie spada zasieg w gruncie na małe przedmioty z sreberka
na cewce 11'' 4 cm mniej niż na 9" na cieniutkie małe sreberko
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/22/#
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/22/#
Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx
Raczej wzrasta o 1cm
mała srebrna kopiejka na 9" - 17-18cm a na cewce 11" - 19cm.
gdybyś mógł podać gdzie konkretnie widzisz ten spadek zasięgu na 11"
mała srebrna kopiejka na 9" - 17-18cm a na cewce 11" - 19cm.
gdybyś mógł podać gdzie konkretnie widzisz ten spadek zasięgu na 11"
Re: Gmaxx czy GoldMaxx Gold maxx
Mogłem żle zrozumieć ten dialekt , dobrze że poprawiłeś
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.