White's Spectra V3
White's Spectra V3
Czytajac opis tego wykrywacza na stronie Viking'a,natrafilem na takie zdanie
"Dzieki wykrywaczowi Spectra V3 znajdziesz przedmioty na takich glebokosciach ,na ktorych inne wykrywacze nie maja nic do zaoferowania.Precyzyjna identyfikacja na kolorowym wyswietlaczu pozwoli na szczegolowe zidentyfikowanie tych przedmiotow ,ktore przez inne wykrywacze zostaly okreslone jako bezwartosciowe smieci"
Jestem ciekaw,moze ktos testowal,moze ma jakies doswiadczenie,jaka to glebokosc ?Czy ta cudowna roznica w identyfikacji przedmiotow na znacznej glebokosci objawia sie przy zwyczajnym poszukiwaniu i przemiataniu cewka? Czy w pozycji statycznej gdzie wiemy iz cos jest i przez odpowiednie manipulacje cewka czy nastawamy dochodzimy do wniosku ze warto pokopa?
Czytajac opis,a nie majac mozliwosci testowania tego wykrywacza ,zadaje sobie pytnaie czy ma cos nowego,odkrywczego w porownaniu do innych wykrywaczy z przedzialu cenowego od 2,5 tys zl.Nie jestem pewien ale jesli nie zwraca sie uwagi na takie bajery jak kolorowy wyswietlacz czy bezprzewodowe sluchawki jakie zapewne ulatwiaja ale tez nie sa az tak potrzebne ,to reszta wydaje sie byc juz w ofercie innych marek.Moze sie myle,moze ktos pochwali sie co i jak z Spectra.
"Dzieki wykrywaczowi Spectra V3 znajdziesz przedmioty na takich glebokosciach ,na ktorych inne wykrywacze nie maja nic do zaoferowania.Precyzyjna identyfikacja na kolorowym wyswietlaczu pozwoli na szczegolowe zidentyfikowanie tych przedmiotow ,ktore przez inne wykrywacze zostaly okreslone jako bezwartosciowe smieci"
Jestem ciekaw,moze ktos testowal,moze ma jakies doswiadczenie,jaka to glebokosc ?Czy ta cudowna roznica w identyfikacji przedmiotow na znacznej glebokosci objawia sie przy zwyczajnym poszukiwaniu i przemiataniu cewka? Czy w pozycji statycznej gdzie wiemy iz cos jest i przez odpowiednie manipulacje cewka czy nastawamy dochodzimy do wniosku ze warto pokopa?
Czytajac opis,a nie majac mozliwosci testowania tego wykrywacza ,zadaje sobie pytnaie czy ma cos nowego,odkrywczego w porownaniu do innych wykrywaczy z przedzialu cenowego od 2,5 tys zl.Nie jestem pewien ale jesli nie zwraca sie uwagi na takie bajery jak kolorowy wyswietlacz czy bezprzewodowe sluchawki jakie zapewne ulatwiaja ale tez nie sa az tak potrzebne ,to reszta wydaje sie byc juz w ofercie innych marek.Moze sie myle,moze ktos pochwali sie co i jak z Spectra.
Re: White's Spectra V3
Czy faktycznie sprzęt jest najgłębszy na rynku w trybie dyskryminacji myślę że może się wypowiedzieć w tym przypadku Proscan zważywszy na ostatnie odnalezienie artefaktów w Czermnie a nie może to być byle sprzęt skoro ułaskawił samego doświadczonego użytkownika
tym niemniej mnie interesują testy mianowicie jak V3 radzi sobie w teście z gwoździem i cegłą oraz jakie są zasięgi w gruncie na statyku i dynamiku.
Może Proscan uroni rąbka tajemnicy bo na czasopismo odkrywcy raczej nie ma co liczyć
A i jeszcze mam takie zapytanie :
oglądając ostatnio na youtubie filmy odnośnie poszukiwań z V3 zauważyłem że mamy na ekranie trzy wychylające się poziome słupki (niebieski, czerwony i zielony)
i obojętnie który kolor był bardziej wychylony tzn przeważał za każdym razem była wyciągana moneta
czy świadczy to o przekłamywaniu wskazań wykrywacza który nie radzi sobie z rozpoznaniem metalu jak ma to miejsce w innych sprzętach i pokazuje co mu się żywnie podoba?
jakie są twoje odczucia proscanie w tej materii?
tym niemniej mnie interesują testy mianowicie jak V3 radzi sobie w teście z gwoździem i cegłą oraz jakie są zasięgi w gruncie na statyku i dynamiku.
Może Proscan uroni rąbka tajemnicy bo na czasopismo odkrywcy raczej nie ma co liczyć
A i jeszcze mam takie zapytanie :
oglądając ostatnio na youtubie filmy odnośnie poszukiwań z V3 zauważyłem że mamy na ekranie trzy wychylające się poziome słupki (niebieski, czerwony i zielony)
i obojętnie który kolor był bardziej wychylony tzn przeważał za każdym razem była wyciągana moneta
czy świadczy to o przekłamywaniu wskazań wykrywacza który nie radzi sobie z rozpoznaniem metalu jak ma to miejsce w innych sprzętach i pokazuje co mu się żywnie podoba?
jakie są twoje odczucia proscanie w tej materii?
Ostatnio zmieniony ndz gru 25, 2011 9:56 pm przez talgo, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: White's Spectra V3
Żadnych pomiarów nie robiłem. Póki co uczę się.
proscan
proscan
Re: White's Spectra V3
ale już zapewne pierwsze spostrzeżenia się pojawiły 
Re: White's Spectra V3
tym niemniej mnie interesują testy mianowicie jak V3 radzi sobie w teście z gwoździem i cegłą oraz jakie są zasięgi w gruncie na statyku i dynamiku.
Jw.
oglądając ostatnio na youtubie filmy odnośnie poszukiwań z V3 zauważyłem że mamy na ekranie trzy wychylające się poziome słupki (niebieski, czerwony i zielony) i obojętnie który kolor był bardziej wychylony tzn przeważał za każdym razem była wyciągana moneta
Nie polecam youtuba jako źródła wiarygodnej informacji.
Słupki dostarczają dodatkowej wiedzy o tym co się znalazło. Ale im więcej identyfikacji, tym mniej kopania i tym mniej znajdowania. Masz czas? Kop jak najwięcej.
proscan
Re: White's Spectra V3
Piotrze , spytam z ciekawości , z którą wersją oprogramowania masz sprzęt ?
Kumulus
Kumulus
Re: White's Spectra V3
Vision Spectra V3 rel 1.1.
proscan
proscan
Re: White's Spectra V3
a jak wygląda maskowanie w tym wykrywaczu
Re: White's Spectra V3
Na to pytanie może kiedyś odpowiem. Ale będzie musiało mieć format małej książeczki.
proscan
proscan
Re: White's Spectra V3
ProScan pisze:Na to pytanie może kiedyś odpowiem. Ale będzie musiało mieć format małej książeczki.
proscan
Czy jest szansa jescze tej zimy poczytać coś nt Spectry ??? Książeczka nawet mała była by super
Przy okazji witam wszystkich w Nowym 2013 i życzę wszystkiego co NAJLEPSZE !!!
Re: White's Spectra V3
Coraz mniejsze szanse na to...

proscan
proscan