"bojkopisarz"

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

"bojkopisarz"

Post autor: ProScan »

pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: "bojkopisarz"

Post autor: pastuszek »

...tylko że przez takiego [...] pada cień na wszystkich poszukiwaczy!
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: "bojkopisarz"

Post autor: bigi »

dwie opcje:

1. albo odwalil taki numer i sie wygadal a teraz probuje to odkrecic
2. albo probowal sie pochwalic zeby zainteresowac innych wlasna osoba

W obu przypadkach mam wrazenie ze mamy doczynienia z [...].
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: "bojkopisarz"

Post autor: ProScan »

Panowie się nie pogniewają, że ocenzuruję niektóre epitety (muszę to zrobić, dlatego że się z nimi zgadzam i nie mogę się od nich odciąć).

W temacie smutne jest to że są ludzie, którzy dla pieniędzy, sławy, reklamy, 5 minut w mediach, gównianych książek które się pisze dla głupiej i naiwnej gawiedzi, zaspokojenia własnego narcyzmu czy mitomanii potrafią zrobić wszystko.

:palm

proscan
ODPOWIEDZ