Mam pytanie do znawców tematyki odnosnie tego czy cewka typu DD 8.5x11 cala z Garretta ACE250 po przerobieniu wtyku z 5-cio pinowego na 7-mio pinowy wtyk do GTI 2500 powinna pracowac poprawnie (wiadomo ze bez funkcji imaging)?
Wykonalem osobiscie taką przeróbkę łącząc odpowiednio piny kolorami przy wymianie wtyczek i przez jakies 30 minut ceweczka pracowała poprawnie a pózniej nagle sygnał wiodący (Trasch) został trwale zakłócony głośnym wzbudzeniem-"brrrrr".Po wymianie cewki na standardową 9.5" wszystko pracowalo poprawnie w wykrywaczu(w pierwszej chwili sądzilem ze cos sie uszkodziło w elektronice wykrywacza).Wrócilem wiec ponownie do cewki DD z ACE i po 2 minutach pracy wzbudzenie z głosnym "brrrr" wróciło ale tylko na tej ceweczce(na 9,5" wszystko jest OK).Próbowałem zmniejszyć radykalnie czułość,zmienic czestotliwość pracy ale nic nie pomaga zeby pracowało tak jak na początku przez te 30 minut.Teraz nie wiem,czy coś sobie uszkodzilem w sprzecie podpinając sie tą cewką?
Prosze o rade i ewentualne sugestie w tej kwestii.
Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Re: Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Skoro na 9,5 działa, to sprzęt nie jest uszkodzony.
Ta cewka DD powrocie do oryginalnej wtyczki działa dobrze na ACE, czy już nie?
Wygląda na to, że ta cewka jednak nie jest optymalnie nastrojona do GTI (to w zasadzie od początku było wiadome, ale widywałem cewki od GTI które dobrze działały na ACE i vice versa).
proscan
Ta cewka DD powrocie do oryginalnej wtyczki działa dobrze na ACE, czy już nie?
Wygląda na to, że ta cewka jednak nie jest optymalnie nastrojona do GTI (to w zasadzie od początku było wiadome, ale widywałem cewki od GTI które dobrze działały na ACE i vice versa).
proscan
Re: Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Niestety nie posiadam ACE zeby móc sprawdzic działanie tej cewki...
Wie jedynie tyle ze ACE i GTI pracują na innych czestotliwosciach tylko czy ma to związek z tym nagłym wzbudzeniem sie sprzetu ?
Rozumiem ze gdy zakupie DD przeznaczoną pod GTI to praca sprzetu powinna byc prawidlowa(bez wzbudzenia)....czy nie koniecznie ?
Wie jedynie tyle ze ACE i GTI pracują na innych czestotliwosciach tylko czy ma to związek z tym nagłym wzbudzeniem sie sprzetu ?
Rozumiem ze gdy zakupie DD przeznaczoną pod GTI to praca sprzetu powinna byc prawidlowa(bez wzbudzenia)....czy nie koniecznie ?
Re: Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Te "wzbudzanie" (czyli brrr) to zapewne sygnał przesterowania - taki sam, jak przy przyłożeniu sondy do dużego kawałka metalu.
Zgadza się?
To świadczy o niedostrojeniu sondy.
proscan
Zgadza się?
To świadczy o niedostrojeniu sondy.
proscan
Re: Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Tak ,rozumiem ze to jakis dysonans miedzy sondą a wykrywką ....
Dziwi mnie jednak jedna rzecz ...mianowicie dlaczego przez pierwsze 30 minut sprzet działał bez jakiegokolwiek wzbudzenia a pózniej już z nim mimo iż jakiekolwiek parametry sondy ani wykrywacza nie zostały w tym czasie zmienione .....ot pytanie
?
Dziwi mnie jednak jedna rzecz ...mianowicie dlaczego przez pierwsze 30 minut sprzet działał bez jakiegokolwiek wzbudzenia a pózniej już z nim mimo iż jakiekolwiek parametry sondy ani wykrywacza nie zostały w tym czasie zmienione .....ot pytanie
Re: Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Czy istnieje możliwość dostrojenia sondy jw?
Re: Garrett GTI 2500 a cewka DD 8.5x11 z ACE250
Sondy Garretta nie są konstruowane tak, by były naprawialne - proszę zatem nie liczyć, że uda się nastroić i będzie dobrze.

proscan
proscan