Naprawa chińskiego badziewia ?

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Naprawa chińskiego badziewia ?

Post autor: wicja1 »

Witam Serdecznie!!!
Kupiłem ostatnio za symboliczne "ojro" dziecinny wykrywacz metalu.Wyprodukowany w CHRLD.Miał to być prezent dla mojej pięcioletniej piękności.Niestety spotkał mnie zawód podwójny:
-Najlepsza z żon popukała się w głowę.
-Wykrywacz widzi (lub nie ) monetę z odległości .....5 mm.
I tu moje pytanie:
Czy można taki sprzęt zmodernizować lub naprawić (o ile jest to objaw uszkodzenia).Czy lepiej dać sobie na luz i "wypieprzyć wszystko za okno"??
Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam,
wicja1.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Naprawa chińskiego badziewia ?

Post autor: ProScan »

](*,) :evil: :shock: :smt037 :smt005 :smt071 :smt021 :smt062 :smt076 :smt056 =; [-X :smt013 :smt078 [-o< :-#

:smt018

proscan
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Re: Naprawa chińskiego badziewia ?

Post autor: wicja1 »

ok.dzięki :oops:
ODPOWIEDZ