Witam mam do Pana prośbe, a mianowicie interesuje mnie Pana opinia o HS-3.
Od kilku lat mam FISHERA 1225X no i teraz chciałbym coś na militarkę.
Moim Fiherem mozna wprawdzie cos wyłuskać, ale jego tryb statyczny łapie "all metal" i tu zaczyna się problem...interesuje mnie bowiem przedewszystkim funkcja statyczna z dyskryminacja małych elementów i w związku z tym mam prośbę czy wie Pan jak sprawdza sie HS-3 w trybie statycznym, jak działa wówczas u niego dyskryminacja, czy z uwagi na wysokie podszycie lesne typu jeżyny i inne "Krzoki" nie bedzie problemu ze zbednym wzbudzaniem?
Jęsli tak to czy mozna temu jakos w prosty sposó zaradzić?
Z góry dziekuje za odpowiedź i poswięcenie Panskiego czasu
Pozdrawiam
HS-3 - opinia
Re: HS-3 - opinia
Witam,
Nigdy nie używałem HS-3 do swoich poszukiwań, więc nie mogę podać rad z pierwszej ręki.
Na tyle na ile znam ten wykrywacz i inne tego rodzaju, to wiem że poszukiwania w trybie dyskryminacji są bardzo trudne. Należy bardzo starannie prowadzić sondę, gdyż każda zmiana wysokości nad ziemią powoduje że sygnał "ucieka". O poszukiwaniu w krzakach mowy nie ma.
Normą jest szukanie w All Metal i przełączanie na dyskryminację by sprawdzać co się znalazło.
HS-3 to typowy wykrywacz na militarkę, gdzie kopie się wszystko. W takich sytuacja ten wykrywacz może się sprawdzić. na dyskryminacji raczej nie.
proscan
Nigdy nie używałem HS-3 do swoich poszukiwań, więc nie mogę podać rad z pierwszej ręki.
Na tyle na ile znam ten wykrywacz i inne tego rodzaju, to wiem że poszukiwania w trybie dyskryminacji są bardzo trudne. Należy bardzo starannie prowadzić sondę, gdyż każda zmiana wysokości nad ziemią powoduje że sygnał "ucieka". O poszukiwaniu w krzakach mowy nie ma.
Normą jest szukanie w All Metal i przełączanie na dyskryminację by sprawdzać co się znalazło.
HS-3 to typowy wykrywacz na militarkę, gdzie kopie się wszystko. W takich sytuacja ten wykrywacz może się sprawdzić. na dyskryminacji raczej nie.
proscan