Witam. W moim ACE 250 zauważam już od dłuższego czasu pewną dolegliwość -bardzo częste wzbudzanie się wykrywacza. Przyczyną prawdopodobnie jest uszkodzenie przykręcanej wtyczki kabla lub jego łączenie z cewką. W związku z czym mam pytanie: czy taka usterka objęta jest gwarancją (Viking), jeśli nie to ile może kosztować wymiana kabla lub wtyczki.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
ACE 250 - wymiana kabla.
Re: ACE 250 - wymiana kabla.
A skąd ta pewność, że chodzi o uszkodzenie kabla ?
Jeśli kabel jest zerwany/naderwany to nie jest to wada fabryczna i nie jest objęta gwarancją.
Kabli w ACE 250 do tej pory nie wymieniałem, więc nie kalkulowałem kosztów.
proscan
Jeśli kabel jest zerwany/naderwany to nie jest to wada fabryczna i nie jest objęta gwarancją.
Kabli w ACE 250 do tej pory nie wymieniałem, więc nie kalkulowałem kosztów.
proscan
Re: ACE 250 - wymiana kabla.
mniej zachodu a i pewnie wydatek nie wiele większy od naprawy kabla to cewka nowa,,,chyba że wystarczy sztukówka w co wątpie.Możliwa jesli dalej od sądy a zazwyczaj przy niej samej .Proscan oczywiście ma możliwości nawet wtedy , jeżeli trza pruć cewke co mogą robić nieliczni
Re: ACE 250 - wymiana kabla.
aaa,,,sorki za byki 
Re: ACE 250 - wymiana kabla.
Kabli w ACE 250 do tej pory nie wymieniałem, więc nie kalkulowałem kosztów.
Od 2007 roku trochę czasu minęło - kable wymieniałem kilkukrotnie. Najczęściej jednak usuwałem uszkodzone odcinki przy sondzie. Byli zatem tacy, którzy uznali że im się to opłaca.
proscan