x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Witam.Pytanie dotyczy x-terry 505.Czy to normalne że mimo ustawienia głośności na full (bez słuchawek) dźwięk przy strojeniu do gruntu jest cichutki, tak wysoki jak i niski.Trzeba się dobrze wsłuchiwać żeby ustawić ten środek pomiędzy niskim a wysokim.Jak jest u Was bo w terenie przy dużym szumie np.w wietrzną pogodę trudno mi ustawić balans.A może ja głuchy jestem Przy normalnym szukaniu wskazania (głośność)pracują normalnie że muszę zciszać.Chcę tylko wiedzieć czy to norma.Pozdrawiam Proscana i życzę Wesołych Świąt
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Ostatnio stroiłem do gruntu X50 jak była jej premiera, więc ho, ho!
Nie pamiętam ja to z głośnością było.
Tutaj trzeba liczyć na pomoc użytkowników.
Wesołych Świąt!
proscan
Nie pamiętam ja to z głośnością było.
Tutaj trzeba liczyć na pomoc użytkowników.
Wesołych Świąt!
proscan
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź, bo świadczy o profesjonaliźmie i poważnym podejściu do forum i jego użytkowników.Pozdrawiam Piotr
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
Aż sprawdziłem:-)- bo nie stroiłem gruntu ręcznie ze 2 lata
Faktycznie jest cichuteńko, więc wszystko w normie.Tylko po co się męczyć, skoro jest strojenie automatyczne?
Faktycznie jest cichuteńko, więc wszystko w normie.Tylko po co się męczyć, skoro jest strojenie automatyczne?
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
pastuszek, dzieki że sprawdziłeś i napisałeś spostrzeżenia.To jednak mnie uspokoiło.Co do strojenia w auto to jak napisałem, mam x-t 505 a nie 70 czy 705.Sprzęt bardzo zbliżony ale jednak mam tylko ręczne strojenie
Re: x-terra 505-ciche dźwięki w czasie strojenia
co jeszcze zauważyłem, to że np.na podmokłym terenie sygnał strojenia jest dużo głośniejszy, ale trudniej wyregulować i chyba trzeba wtedy obniżyć czułość bo inaczej nie można wyłapać tego magicznego przejścia z niskich na wysokie tony.Jakby słychać wciąż ten sam sygnał przy pompowaniu bez przejścia z jednego na drugi ton.Inaczej mówiąc, na to najcichsze miejsce.