Np.Czy do trakera pasowała by sonda Snajperka Blue Max 600?Jest na alledrogo.
Tego mxt napewno kupie wiec pewnie tez będa potrzebne kilka cewek.Ale snajperka to priorytet bo mam tych miejsc zaśmieconych...
I jak jest z id.numeryczna?Może być?Mam x-705 i się sprawdza.Rozumiem że traker jest jednotonowy?
Ogólnie polecacie na kolorek?