Witam. W Gareciku kolegi umarł wyświetlacz - na jego środku pojawiła się czarna plama ... Poza tym sprzęcik pracuje mu bez zastrzeżeń. Dodam , że sprzęcik nie został uszkodzony , czy nadwyrężony mechanicznie - został wyłączony , a po ponownym włączeniu pojawiła się plama na wyświetlaczu - i posiada jeszcze gwarancję . Czy jest szansa na naprawę i czy to się opłaca ?
Osobiście sądzę , że takie uszkodzenie , to raczej " nie podejdzie " pod naprawę gwarancyjną , ale może...
Jeśli wszystkie sposoby zawiodą to pewnie pozostanie mu Twoja pomoc ( a może od niej zacząć? ). Jaki może być orientacyjny koszt takiej wymiany LCD ?
Kolega jest po rozmowach z serwisem Garretta i sprawa wygląda tak , że producent nie przewiduje wymiany samego wyświetlacza - jedynie całą elektronikę z lcd . Gwarancja tej naprawy nie obejmuje . Wymiana całej płytki to 50 % ceny nowego kanarka ... Pozostaje utrata gwarancji i wymiana na używany , sprawny wyświetlacz.
Pozostaje jeszcze jedna kwesta czy oby na pewno obecnie w przypadku jakiegoś problemu z cewką lub elektroniką (nie związane z wyświetlaczem) uwzględnią gwarancję czy zwalą to na poczet uszkodzonego wyświetlacza. Mają doskonały pretekst...
Jeśli tak by miało być to można uznać że już teraz masz sprzęt bez gwarancji.
trooper pisze:Kolega jest po rozmowach z serwisem Garretta i sprawa wygląda tak , że producent nie przewiduje wymiany samego wyświetlacza - jedynie całą elektronikę z lcd . Gwarancja tej naprawy nie obejmuje . Wymiana całej płytki to 50 % ceny nowego kanarka ... Pozostaje utrata gwarancji i wymiana na używany , sprawny wyświetlacz.
Pozdro. Trooper
Gwarancja obejmuje cały towar - a przynajmniej w każdym cywilizowanym kraju tak jest (ewentualnie materiały zużywalne mogą być wyłączone). Jeśli Garrett robi z tego tytułu problem - proponuję zgłosić niezgodność towaru z umową i na tej podstawie próbować "reklamować". By powołać się na niezgodność towaru z umową nie mogą upłynąć więcej niż 2 lata od nabycia.