nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: zdzichu »

KrisssK pisze:
ProScan pisze:Może i jest, ale skąd wiadomo że jest?
To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora.
proscan

hehe - fakt - a jakoś tak mi się to skojarzyło z zegarkiem :)


Jak jest GPS tym wykrywaczu to powinien być zegarek :)
talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: talgo »

Za taką kasę i z taką wagą raczej u nas furory nie zrobi
kupi kilku gadżetciaży a reszta poczeka jak cena spadnie do 1000
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: KrisssK »

Nieco więcej na temat nowego Minelaba:
http://www.ctx3030.com/

I ulotka reklamowa w j. polskim:
http://www.ctx3030.com/downloads/4907-0 ... 29_web.pdf
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: pastuszek »

E-track + data logger Lorenza + wodoodporność AT Pro = ctx 3030
Jeżeli GPS będzie działał przyzwoicie, to ciekawa propozycja dla poszukiwaczy bez ograniczeń finansowych.
talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: talgo »

to nie taki GPS żebyś sobie mapy wgrał
tylko żebyś zaznaczył gdzie byłeś :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: ProScan »

tylko żebyś zaznaczył gdzie byłeś


Albo udowodnili ci, gdzie łaziłeś.

:ble

proscan
talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: talgo »

no to już druga strona medalu
o ile będą umieć to uruchomić :)
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: KrisssK »

Pojawiła się też instrukcja w j. polskim.
http://www.minelab.com/__files/f/90358/ ... 0%20PL.pdf

zdzichu pisze:
KrisssK pisze:
ProScan pisze:Może i jest, ale skąd wiadomo że jest?
To 12:24 to chyba wskazanie identyfikatora.
proscan

hehe - fakt - a jakoś tak mi się to skojarzyło z zegarkiem :)


Jak jest GPS tym wykrywaczu to powinien być zegarek :)


No i jak się okazuje jest zegarek :D
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: pastuszek »

cena u nas 9000....Mogło być gorzej:-)
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: jdmd »

Witam
Dla mnie brakuje mp3 i odbiornika telewizji cyfrowej.Na TouTube wykrywacz w ciągu krótkiego czasu istnienia odnalazł mnóstwo monet (śmieci prawie wcale).Normalnie rewelacja.Nie każdy w ciągu roku znajduje tyle fantów.Tak poważnie Minelab produkuje wykrywacze z podświetlanym ekranem ale bez podświetlanych przycisków.Telefony komórkowe nawet te chińskie posiadają taką prostą i bardzo przydatną funkcję w nocy.
buskeros
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 1:10 pm

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Post autor: buskeros »

Witam
Ciekawe czy będzie miał zegarek na panelu? Niby drobiazg ale mi osobiście bardzo by się przydał.
ODPOWIEDZ